Uluslararası Eşya Depolama 

Bir yere taşındığınızda ya da iş değişikliği yaptığınızda eşyalarınızı bir süre bir yerde muhafaza etme gereği duyabilirsiniz.  Ayrıca farklı bir ülkeye taşındığınızda ev bulma işlemleriniz biraz zaman alabilir. Bu durumda tekrar Türkiye’ye gelmemek için eşyalarınızı saklayacağınız bir alan bulmak çok önemlidir. Firmamız dünyanın birçok yerine uluslararası eşya depolama hizmeti vermektedir. Bu yüzden Türkiye’den başka bir yere taşınırken ev bulma konusunda acele etmenize gerek yoktur. Depolarımızda istediğiniz süre boyunca eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Eşya depolama alanlarımız sizlere Türkiye ve Avrupa’nın birçok ülkesinde hizmet vermektedir.  

Hizmet almak istediğiniz zaman tercih edeceğiniz depoların tamamı şirketimizin alt yapısındadır. Yurtdışı eşya depoları her zaman güvenli bir ortamda eşyalarınızı muhafaza etmektedir. Firmamızın tüm depolama alanları kameralıdır. Bu yüzden hiçbir sorun yaşamadan eşyalarınızı depolama alanlarımızda muhafaza edebilirsiniz. Firmamızın depolama alanlarında bir de güvenlik görevlileri hizmet vermektedir. Depolarımızda vardiyalı olarak çalışıldığı için 7 gün 24 saat görevli personel vardır. Ayrıca kamera sistemlerimiz de her zaman kayıt altındadır.  

Uluslararası Eşya Depolama Firmaları 

Yurtdışı evden eve nakliyat hizmetleri her zaman üzerinde titizlikle durulması gereken süreçlerdir. Hizmet alacağınız şirket mutlaka birçok ülkede alt yapı çalışmalarını tamamlamalıdır. Bunun için de doğru seçim yapmanız önemlidir. Bazen eşyalarınızı belli bir süre gittiğiniz ülkede depolarda bekletmek zorunda kalabilirsiniz. Uluslararası eşya depolama firmaları arasından seçim yapma sırasında mutlaka firmamızla da iletişime geçin. Firmamız hem Türkiye’de hem de istediğiniz ülkede sizlere güvenli depolama hizmeti vermektedir. 

Eşyalarınızı taşınması aşamasında da alt yapımız sayesinde sizlere destek olmaktayız. Uluslararası lojistik hizmeti ile de eşyalarınızı depolarımıza ulaştırıyoruz. Öncelikle personellerimiz eşyalarınızı en kaliteli ambalajlarla paketlemektedir. Sonrasında ise eşyalarınız araçlara yüklenerek depolara kadar tarafımızca ulaştırılmaktadır. Siz istediğiniz an tüm eşyalarınız verdiğiniz adrese tarafımızca ulaştırılır. Uluslararası eşya depolama hizmetinin tüm süreçleri planlı şekilde yürütülür. Eşyalarınız depolarımıza numaralı şekilde yerleştirilir. Hal böyle olunca da eşyalarınızın karışma durumu olmaz. Ayrıca sigorta sözleşmemiz sayesinde eşyalarınızı aldığımız haliyle sizlere geri veriyoruz. Bir maddi zarar ya da yıpranma olması durumunda anlaştığımız kasko firmaları maddi zararlarınızı karşılamaktadır. 

Yurtdışı Eşya Depolama 

Yeni bir ülkeye merhaba dediğinizde eşyalarınızı da hemen yanınızda götürebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız yurtdışı eşya depolama hizmeti ile gözünüz arkada kalmasın. Depolama alanlarımızda güvenli ortamlarda eşyalarınızı istediğiniz kadar bekletebilirsiniz. Hizmet aldığınız depolama alanlarında aylık belli tutarlar karşılığında eşyalarınız tarafımızca saklanır. Siz geri istediğiniz an eşyaları personellerimiz teslim eder. 

Uluslararası eşya depoları her ay belirli ilaçlama aşamalarından geçmektedir. Bu sayede temiz, nemden uzak ve böceklerden uzak bir saklama ortamı elde edilir. Düzenli olarak yapılan temizlikler sayesinde eşyalarınız evinizde olduğu gibi saklanır. Bu sayede hiçbir eşyanız zaman bağlı olarak yıpranmaz. Depolama alanlarımızdan istediğiniz an size özel paketlerle faydalanabilirsiniz. 

Uluslararası Eşya Depolama Fiyatları 

Türkiye’de hizmet veren eşya depolama firmaları arasında fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ancak burada uygulanan standart işlem eksper ziyaretleridir. Firmamızdan talepte bulunduğunuz an görevlilerimiz evinize gelir ve eşyalarınızı inceler. Bu inceleme sırasında eşyalarınızın yapısı, hassaslığı ve miktarı belirlenir. Sonrasında ise sizlere uluslararası eşya depolama fiyatları hakkında bir teklif sunulur.  

Aldığınız teklifin içinden sizlere özel indirimler de uygulanır. Ayrıca istemeniz durumunda belirlenen anlaşmayı özelleştirebilirsiniz. Süreyi uzatabilir ya da eşyalarınızı daha kısa sürede alabilirsiniz. Eşyalarınız saklama işlemi için sigortalanmaktadır. Bu sigortalama işlemi eksper görevlimizin oluşturduğu eşya listesine göre yapılır. Bu yüzden ufak da olsa tüm eşyalarınızı yazdırmayı unutmayın. 

Uluslararası Depo Kiralama 

Depolama alanlarımızda kiralama da yapabilirsiniz. İstemeniz durumunda sizler için uluslararası depo kiralama hizmeti de vermekteyiz. Bu süreçte firmamızın depolama alanında kiraladığınız büyüklüğe göre aylık ücret ödersiniz. Parça eşyalarınız, ev eşyalarınız, kişisel eşyalarınız ve ofis malzemeleriniz istediğiniz kadar farklı ülkelerdeki depolarımızda durabilir. 

Uluslararası eşya depolama hizmeti için kiralama yapacaksanız öncelikle eşyalarınızın büyüklüğü önemlidir. Çünkü eşyalarınıza küçük gelecek bir alan kiralarsanız ürünleriniz zarar görebilir. Depo alanlarımız son derece geniş ortamlardır. Ayrıca bina yapılarımız dışarıdan gelecek yağmur, sel, rüzgar, dolu ve kar gibi tüm doğa olaylarına karşı korunaklıdır. Sizler de farklı ülkelerdeki eşya depolama ve depo kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak için 444 49 46 numarası üzerinden Pozitif Depo ile iletişime geçebilirsiniz.