Sigortalı Depolama
Pozitif Depo

Şirketimizde verilen depolama hizmeti yeriniz olmaması durumunda ya da envanterinizin azaltılması gereken durumlarda size yardımcı olacaktır. Depolama işlemi oldukça maliyetli bir iştir. Hem uygun ortam ayarlayarak masraflarını karşılamak hem de güvenlik uygulamalarını yürütmek oldukça masraflıdır. Hal böyle olunca da sigortalı depolama hizmeti veren lojistik firmaları ise ilgi görmektedir. Her türlü eşyanızı ve ürününüzü en uygun saklama koşullarında istediğiniz süre boyunca depolayabiliriz.

Depolama işlemleri için bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. Üstelik yapılan sigortalama ile depoda eşyalarınızın başına bir durum gelmesi durumunda sizi bağlayan bir durum olmaz. Tüm zararlarınız sigorta şirketi tarafından karşılaşır. Geniş alanda İstanbul’un birçok semtinde modern koşullarda depolama hizmeti almak için lojistik firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

7/24 Aktif Kamera Sistemi

Depolama işlemi yapıldığında depo alanı günün her anı izlenmelidir. Çünkü içeride her türlü değerli eşya olacağı için bir sorun çıkma ihtimali yüksektir. Bu yüzden de sigortalı depolama hizmetini kurumsal şekilde veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Ayrıca kamera odamızda sürekli olarak izlenen ekranlar ve günün her anı kayıt altına alınan depolarımız ile tüm ürünleriniz en güvenli ortamda saklanmaktadır. Böylece ürünlerinizde çalınma, kaybolma ve karışma gibi hiçbir sorun olmaz. Ayrıca depo alanlarımızın her noktası kamera açısında bulunmaktadır. Güvenli saklama koşulları için eşyalarınızı sizler de riske atmayın.

Vardiyalı Güvenlik Hizmetleri

Depolama alanlarında sürekli olarak görevli bulunması şarttır. Bu yüzden firmamız bünyesinde hizmet veren depolarda günün her anı görev başında olan güvenlik görevlileri vardır. Vardiyalı olarak çalışan bu personeller belli aralıklarla etrafı dolaşarak ve giriş çıkışları kontrol ederek eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktadır. Sizler de saklama konusunda sorun yaşıyorsanız ve eşyalarınızı koyabileceğiniz güvenli bir alanınız yoksa sigortalı depolama hizmeti veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sigorta Şirketi Sözleşmesi

Sigortama işlemimiz şirketimizin anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri  tarafından yapılmaktadır. Öncelikle eşyalarınızın bir listesi çıkarılır. Daha sonra bu listeye göre görevlilerimiz sizlere sigorta işlemi için sigorta personelinin bir poliçe oluşturmasını sağlar. Karşılıklı olarak poliçeleri imzaladığınız anda eşyalarınız depomuzda güvene alınmış olur.

Sigortalı depolama işleminde eşyalarınızın saklama sürecinde bir zarar görmesi durumunda tüm zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanır. Üstelik sorun hangi durumdan ortaya çıkarsa çıksın sizi bağlayan bir durum yoktur. Siz eşyalarınızın teslimini yaptıktan sonra alırken bir sorun olduğu fark edildiği anda sigorta sözleşmesi devreye girer ve size gerekli ödeme en kısa sürede yapılır.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya