Oda Sistemli Eşya Depolama
Pozitif Depo

Eşya depolama faaliyetleri uzun bir süre kullanılmayacak veya ihtiyaç duyulmayacak fazlalık eşyaları saklamak ve güvenli bir şekilde muhafaza etmek için talep görür. Birçok farklı ihtiyaç sonucunda eşya depolama ihtiyacı doğabilir. Günümüzde yurtdışına çıkma, daha küçük bir eve taşınma veya kullanım alanımızın çok daha üzerinde eşyalara sahip olmaktan kaynaklı eşya depolarına ihtiyacımız olabilir. Buna bağlı olarak yaz kış eşyaların depolarda muhafaza edilmesi ve mevcut yaşam alanlarındaki darlıklardan kurtulmak istenilebilir.

Bizler de Pozitif Depo olarak İstanbul merkezli olarak sizlere güvenli, kaliteli ve makul fiyatlarla depolama hizmeti sunmaktayız. İstanbul depolama firmaları arasında 1994 yılında beri sektörde kendini göstermiş ve her geçen günü gelişmeye devam ederek dikkat çeken bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Birçok çeşit depolama türü vardır ve bizler de her türlü eşyanız için depolama çözümleri sunmakla birlikte eşyalarınız güvence altına alıyoruz. Sektörde yıllara dayanan tecrübemiz ile birlikte doğal olarak müşteri ihtiyaç ve taleplerini doğru analiz edebilme yeteneğini kazanarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Buna bağlı olarak herhangi bir depolama ihtiyacı ile karşı karşıya olan müşterilerimiz için tüm ihtiyaçlarına tam anlamda cevap veriyor durumdayız. Depolama faaliyetlerinde en çok rastlanılan problemler başlıca eşyaların rasgele bir biçimde istiflenmesidir. Bu durumda eşyalar tekrar yerinden alınmak istendiği zaman birçok problemle karşılaşırız. Bu durumu yaşamamak için ise oda sistemi depolama diye tabir edilen sistemler geliştiriyoruz.

Oda Sistemi Depolama Nedir?

Oda sistemi depolama temel olarak kişiye özel depolama alanı ve herhangi bir depolama alanında birden fazla kişinin eşyalarının barındırılmaması olarak adlandırılabilir. Odalı sistem depolamanın faydaları başlıca:

• Bir oda olarak adlandırılan bölmelerde yalnızca sizin eşyalarınız olacağından dolayı buranın anahtarı yalnızca sizde bulunur. Buna bağlı olarak ise bu oda yalnızca sizin başında bulunduğunuz durumda açılır ve bu da büyük bir güvenlik faktörü sağlar.
• Odanın tümü size ait olduğu için odanızın alabileceği kadar eşyayı istediğiniz gibi depolayabilir, istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Bu durum ise herhangi bir karışıklığın ortaya çıkmasını engeller.
• İstediğiniz zaman odada bulunan istediğiniz eşyaya erişim sağlayabilir depodan eşya alabilir veya depoya yeni eşyalar koyabilirsiniz.

Odalı sistemlerde depolama faaliyetleri müşteriye bu gibi faydalar sağlamaktadır. Kısacası odalı sistemlerde depolamada kullandığınız depoyu odanızın ekstra bir odası olarak düşünebilir ve kullanabilirsiniz.

Bizler Pozitif Depo olarak tüm depolama alanlarımızı rutubet, küf, nem ve haşere gibi zararlı faktörlere karşı düzenli olarak havalandırıp gerekli tedbirleri almaktayız. Aynı zamanda 7 gün 24 saat aktif kameralarımız kayıt tutarak alarm sistemleri ile birlikte üst düzey bir güvenlik oluşturur. İstanbul merkezli olarak İstanbul depolama hizmeti kapsamında tüm ilçeler ve semtlere tarafımızca depolama hizmeti sağlanabilmektedir.

Sizler de Pozitif Depo tecrübesi ve güvencesi ile ayrıcalıklı depolama hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya