Maltepe Eşya Depolama
Pozitif Depo

Günlük yaşam koşulları altında birçok farklı sebepten dolayı eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bizler de Pozitif Depo olarak bu ihtiyaç ve hizmetlere karşılık verebilmek için Avrupa Yakası’nda Maltepe eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Pozitif Depo güvencesi ile kaliteli, güvenli ve ekonomik bir şekilde dilediğiniz her eşyayı gönül rahatlığı ile müşteri ihtiyaçlarını gidermeye yönelik olarak dizayn edilmiş depolama alanlarımızda koruyabilmekteyiz.

Antika eşya depolama hizmeti, ev eşyaları, zati eşyalar ve birçok farklı kategorideki eşyaların türüne en uygun şekilde depolama alanlarımız mevcuttur. Evden eve nakliye, kullanım alanı dışında kalan eşyalar ya da belirli bir süre seyahat gibi durumlarda eşyalarınızın güvenle muhafaza edilmesi nedeni ile eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Bizler de Pozitif Depo olarak 1997 senesinden bu yana binlerce başarılı depolama hizmeti sunarak sektörün zirvesini hedeflemekteyiz.

Maltepe Eşya Depolama Firmaları

Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde pek çok farklı depolama şirketi ortaya çıkmaktadır. Fakat depolama şirketi seçerken dikkat edilmesi gerekilen bazı konular vardır. Elbette ki her birey eşya depolama sırasında firmaya teslim ettiği eşyalarını taahhüt edilen süre sonrasında bıraktığı gibi bulmak isteyecektir. Bu durumda ise yapılması gereken en önemli şey doğru firma seçimi yapmaktır. Seçilecek olan depolama firmasının mutlaka daha önceki referanslarına, sektördeki yerine ve kurumsallığına dikkat edilmelidir.

Firmamız güvencesi ile tüm ihtiyaç çeşitlerine yönelik kaliteli, hijyenik, hesaplı ve güvenli hizmet standartlarımız ile birçok farklı kategoride hizmet sunmaktayız. Hizmet çeşitlerimizden bazıları;

  • Ev eşyası depolama
  • Ofis eşyası depolama
  • Zati eşya depolama
  • Tarihi eser, antika eşya depolama
  • Koli depolama gibi onlarca alanda depolama hizmeti olarak sıralanabilir.

Her adımda olduğu gibi eşya depolama fiyatları da müşteri dostu olarak belirlenmekte en kaliteli hizmetleri bütçe dostu olarak sağlamaktayız.

Maltepe Eşya Depolama Alanları

Çeşitli türlerdeki eşyaların depolanması için bazı şartlar vardır. Bunlar evvela modern eşya depolamaya uygun dizayn edilmiş depolama sahaları, rutubet, nem, haşere gibi eşyaları deforme edecek etkenlerden koruyan depo alanları ve güvenlikli depolama sahaları gibi etkenlerdir.

Bizler Pozitif Depo olarak İstanbul merkezde çok katlı depo alanları tasarlayarak müşterilerimize azami faydayı sağlamaktayız. Günlük olarak rutubet ve nem gibi faktörlerden arındırmak için havalandırılan depolarımızda 7x24 güvenlik kameraları kayıt almakta ve buna ilave olarak ise pek çok alarm sistemleriyle eşyalarınız korunmaktadır.

Sizler de Pozitif Depo ayrıcalıkları ile güvenli, kaliteli ve hesaplı depolama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya