Kurumsal Depolama
Pozitif Depo

Depolama hizmeti ülkemizde birçok firma tarafından verilmektedir. Ancak depolama hizmeti alınan firmanın kurumsal olması çok önemlidir. Çünkü kurumsal olmayan firmalar kötü şartlara sahip dar alanlı alanlarda eşyalarınızı muhafaza etmektedir. Uygun saklama koşulları oluşmadığı için eşyalarınızda zaman içinde eskime gibi problemler olabilir. Ayrıca  geri alma işlemi sırasında bazı eşyalarınız karışabilir. Bu yüzden kurumsal depolama hizmeti veren firmamızın sizlere sağlayacağı güvenli hizmetten faydalanmanızda yarar var.

Firmamız depolama alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Depolama alanlarımız her yıl genişlemekte ve tüm alanlarımız modern koşullarda denetlenmektedir. Denetlenme işlemleri son derece profesyonel şekilde yapılmaktadır ve ortaya çıkan en ufak sorunda hemen çözüm ekibimiz olaya müdahale ederek depomuzu uygun hale getirmektedir. Bu yüzden sizler de eşyalarınızın kendi evinizdeymiş gibi saklanmasını istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın kurumsal hizmet her zaman karşınızda bir muhatap bulabileceğiniz ve kendinizi değerli hissedebileceğiniz bir hizmet türüdür.

Uygun Fiyatlı Depolama

Kurumsal depolama hizmeti veren firmamız en uygun fiyatlarla depolama işlemlerini yürütmektedir. Müşteri hizmetlerimizi arayarak fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız bireysel fiyatlandırma sistemiyle çalışmaktadır. Eşyalarınızın yapısı, büyüklüğü, istediğiniz koşullar fiyatlara etki eden etmenlerdir. Bizimle iletişime geçtiğinizde en uygun koşullarda depolama hizmetini yerine getirmekteyiz. Fiyat ve performans açısından en iyi yararı elde etmek için bizi denemeden eşyalarınızı emanet etmeyin.

Kurumsal Sigorta Sözleşmesi

Depolama hizmeti sırasında eşyaların güvenli bir ortamda saklanması eşyaları güvende tutmak için yeterli değildir. Bu yüzden ekiplerimiz eşyalarınızı sigortalamaktadır. Sigorta sözleşmesi anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleriyle imzalanmaktadır. Eksper tarafından yapılan inceleme sonrasında bir liste yapılır. Listeye dahil edilen her eşyanız teslim alma sırasında incelenir. Bir sorun olması durumunda eksper hasar tespiti yapar ve ürünlerinizde ortaya çıkan hasarın değeri size nakit olarak ödenir. Kurumsal depolama hizmetinin gereklerinden biri de sigorta sözleşmesi olduğu için firmamızın bu hizmetinden yararlanmayı ihmal etmeyin.

Maksimum Güvenlik Çemberi

Sigorta sözleşmeniz yapıldıktan sonra eşyalarınızın güvenle saklanması bizim en büyük kurumsal depolama amaçlarımızdan biridir. Bu yüzden son teknoloji ürünü kamera sistemleri kullanmaktayız. Önemli bir duruma karşı kurduğumuz erken uyarı sistemi eşyalarınızın başına gelebilecek sorunları önceden bize bildirmektedir. Bu yüzden uyguladığımız maksimum güvenlik sistemi depolarımızın güvenliğini sağlamaktadır.

Güvenlik işlemleri kapsamında depolarımız düzenli olarak ilaçlanmakta ve dezenfekte işlemleri uzman şirketler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca güvenlik sağlanması için eşyalarınız en doğru şekilde paketlenerek depo alanlarımızda istediğiniz kadar muhafaza edilmektedir.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya