Kurtköy Eşya Depolama
Pozitif Depo

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Kurtköy, İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olmakla birlikte nüfus yoğunluğu da oldukça fazladır. Bu nüfus yoğunluğu da beraberinde birçok farklı yeni ihtiyaçlar doğurmaktadır.

Özellikle son yıllarda artış gösteren ev eşyası depolama hizmetleri İstanbul gibi yoğun nüfuslu illerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bizler de Pozitif Depo olarak 1997 yılından günümüze kadar İstanbul eşya depolama hizmeti sunmaktayız. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa bölgesinde olmak üzere her konumda eşya depolama faaliyetlerimiz olduğu gibi Kurtköy eşya depolama konusunda da firmamız sektörde adından sıkça söz ettirmektedir.

Evinizde veya ofisinizde yeterli saklama alanınız olmayabilir, uzun süreli bir seyahate giderken eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza etmek isteyebilirsiniz veya evinizdeki antika eşyaları muhafaza edecek teknik donanıma sahip olmayabilirsiniz. Bu ve bunun gibi durumlar için firmamız profesyonel eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Sektörde geçirilen 25 yılın bizlere kattığı ihtiyaç ve talepleri analiz etme yeteneği sayesinde verdiğimiz hizmetin her adımında müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Kurtköy Eşya Depolama Firmaları

İstanbul’da eşya depolama firmaları depolama süreçlerinde oldukça titiz çalışmalıdır. Hiçbir birey depolama esnasında eşyalarının deforme olmasını veya eşyalarının başına herhangi bir aksilik gelmesini istemeyecektir. Bu anlamda her depolama hizmeti alan birey eşyalarının titiz, güvenli ve hijyenik bir şekilde saklanmasını isteyecektir. Bizler Pozitif Depo olarak 25 senedir her geçen gün hizmet kalitemizi artırarak İstanbul merkezli olarak depolama hizmeti sağlamaktayız.

Hizmet alan bireyler tarafından doğru bir eşya depolama hizmeti mutlaka kaliteli ve kurumsal firmalar ile gerçekleştirilmelidir. Bu anlamda Pozitif Depo bünyesinde birçok farklı depolama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Firmamız güvencesi ile tüm ihtiyaç çeşitlerine yönelik kaliteli, hijyenik, hesaplı ve güvenli hizmet standartlarımız ile birçok farklı kategoride hizmet sunmaktayız. Hizmet çeşitlerimizden bazıları;

  • Ev eşyası depolama
  • Ofis eşyası depolama
  • Zati eşya depolama
  • Tarihi eser, antika eşya depolama
  • Koli depolama gibi onlarca alanda depolama hizmeti olarak sıralanabilir.

Her adımda olduğu gibi eşya depolama fiyatları konusunda da müşteri dostu olarak çalışmaktayız.

Kurtköy Eşya Depolama Alanları

Eşya depolama alanları çok dikkatli seçilmeli ve alanlar üzerinde sürekli olarak kontrol sağlanmalıdır. Her farklı çeşit eşya için farklı depolama şartları oluşturulmalıdır. Zati eşya, teknolojik eşya, antika eşya, ahşap gibi farklı tür eşyalar için gerekli şartlar sağlanmaz ve depolama alanları nem, rutubet, havasızlık gibi durumlara maruz bırakılırsa eşyalarda haşere, çürük, deformasyon gibi olumsuzluklar ile karşılaşılabilir.

Bizler, Pozitif Depo ayrıcalığı ile 7 gün 24 saat güvenlik kamera kayıtları ve alarm sistemleri ile korunan, parke döşemeli rutubetsiz ortamlarda günlük olarak havalandırılan, sağlıklı depolama için özel dizayn edilmiş 2500 metrekareden fazla depolama alanımız ile sizlere İstanbul’un her noktasında depolama hizmeti sunmaktayız.

Sizler de Pozitif Depo ayrıcalıkları ile güvenli, kaliteli ve hesaplı depolama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya