Koli Depolama
Pozitif Depo

Bizler Pozitif Depo olarak birçok farklı ihtiyaç türüne karşılık olarak depolama hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetlerden birisi de İstanbul’da depolama hizmeti olmaktadır. Birçok farklı eşya türünde istek ve ihtiyaçlara yönelik olarak depolama hizmeti sunmakla birlikte en sık talep gören depolama türü ise koli depolama hizmeti olmaktadır.

Belli bir transfer işlemi yapılacak olan koliler belirli süreler kapsamında depolarda muhafaza edilebilmektedir. Aynı zamanda evinizde koyacak yer olmaması veya geçici olarak güvenlik amacı ile saklanması gibi ihtiyaçlar sonucunda da depolama hizmeti ihtiyacı duyabilirsiniz. Tüm depolama hizmetlerimizde olduğu gibi koli depolama hizmetinde de eşyaların boyutuna, miktarına ve fiziksel özelliklerine göre çeşitli depolama alanları seçenekleri sunmaktayız.

Koli depolama hizmetinde karar verilmesi gerekilen en önemli konu depolama firması seçimi olmaktadır. Haftalık, aylık veya yıllık periyotlarda eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmanın güvenilir ve uzman bir firma olması her yönden sizlere kaliteli bir hizmet doğuracaktır. Şüphesiz ki hiç kimse depolanan eşyaların depolama sürecinde başına herhangi bir aksilik gelmesini istemeyecektir. Buna bağlı olarak baştan sonra planlama doğru yapılmalı ve eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu ise ancak doğru depolama firması seçimi ile mümkün olacaktır. Bizler Pozitif Depo olarak İstanbul’un merkezinde, yüksek katlarda, günlük olarak havalandırılan ve tüm güvenlik önlemleri alınarak depolama hizmet sunmaktayız. 2500 metre kareden fazla toplam depolama alanımız ile sektörün gerekliliklerini yerine getirerek müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve taleplerini yerine getirmek adına depolama süreçlerini organize etmekteyiz. Tüm boyutlarda eşya depolarına sahip olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm depolama ihtiyaçlarına destek vermekteyiz.

7 gün 24 saat güvenlik kameraları kayıtları ve alarm sistemleri, günlük havalandırılan depolama alanları, parke döşeli rutubetsiz depolama ve 7 gün 24 saat teknik destek ile birlikte depolama hizmeti sürecinde A’dan Z’ye çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Binlerce mutlu müşterimiz 27 yıllık tecrübemiz ile birlikte bizim en büyük gurur tablomuz olmakta.

İstanbul Koli Depolama Nasıl Yapılır?

Depolanacak olan koliler müşteri adresinden demontaj işlemleri gerçekleştirildikten sonra teslim alınarak araçlara yüklenir. Gerekli paket, ambalaj ve yükleme işlemleri ardından eşyalar depolara getirilir ve ekiplerimiz tarafından depoya yerleştirilir. Ardından gerekli sözleşmeler, yazılı tutanaklar gibi evraklar tamamlandıktan sonra deponun anahtarı müşteriye teslim edilir. Tüm bu depolama sürecinde günlük olarak rutubet ve nem engellenmesi adına tüm depolarımız havalandırılır ve gerekli titizlikte süreç devam eder. İstediğiniz tarihte deponuzdan eşyalar çıkartılarak istediğiniz adrese nakliyesi gerçekleştirilir ve tekrar montaj, yerleştirme gibi işlemler ile süreç tamamlanır. İstanbul koli depolama fiyatları ise birçok farklı faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fiyatlandırma kriterleri arasında en büyük 2 etken eşyaların miktarı ve depolanacağı süre olarak söylenebilir.

Sizler de Pozitif Depo ayrıcalığı ile güvenli ve kaliteli koli depolama hizmeti almak yada hizmet detayları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya