Kırılacak Eşya Depolama
Pozitif Depo

Kırılacak eşyalarınız varsa saklama konusunda muhafazalarda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ortak depolama alanları ya da sürekli olarak giriş çıkışın olduğu depolarda zarar görme olasılığı çok yüksektir. Bu yüzden de kurumsal bir firmadan kırılacak eşya depolama hizmeti almanız gerekmektedir. Firmamız İstanbul’un birçok bölgesinde yer alan özel depolarında tüm eşyalarınızı kırılmaya ve yıpranmaya karşı özel önlemlerle korumaktadır. Bu yüzden eşyalarınızı bize gönül rahatlığıyla teslim edebilir ve istediğiniz zaman da sorunsuz olarak geri alabilirsiniz.

Eşyalarınız depolarımızda düzenli aralıklarla kontrol edilir. Bir kırılma ya da yıpranma durumu olmaması için tüm önlemler alınmaktadır. Kırılacak eşyaları sakladığımız depo alanlarımız özel zeminlerle yapılmıştır. Bu yüzden de muhafaza anında hiçbir kırılma sorunu yaşamadan eşyalarınızı günü geldiğinde teslim alabilirsiniz. Eşyalarınız depolarımızdan siz  ya da onayınız olmadan çıkarılamaz. Bu durumda sözleşmeye aykırı hareket etmiş oluruz.

Güvenli Paketleme İşlemi

Kırılma tehlikesi olan eşyalarınızın paketleme süreci çok önemlidir. Çünkü uygun şekilde paketlenmeyen eşyalar taşınma ve saklama anında kırılabilir. Bu yüzden kırılacak eşya depolama hizmeti verirken eşyalarınızı uzman personellerimizle birlikte paketliyoruz. Böylece tüm eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. Ayrıca paketleme malzemelerimiz dünyada kalitesini ortaya koymuş ve klinik ortamlarda yapılan deneylerde sağlamlığını kanıtlamış ürünlerdir.

Her ürünün özel bir paketleme sistemi vardır. Modern ve pratik yaklaşımlara hakim olan personellerimiz eşyalarınızı en güvenli şekilde paketlemektedir. Ayrıca kullandığımız malzemeler de eşyalarınızı koruyacak özelliklere sahip malzemelerden üretilmektedir.

Sigortalı Depolama

Kırılacak eşya depolama hizmetinde eşyalarınızın güvence altına alınması önemlidir. Ancak bu sözle değil resmi bir belgeyle yapılmalıdır. Kurumsal yapıda hizmet veren firmamız bu işlem için bazı sigorta şirketleriyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Eşyalarınız muhafaza işlemi boyunca sigorta sözleşmesi ile garanti altına alınır. İmzaladığınız poliçe zarar durumunda size ödeme yapılacağının resmi belgesidir. Bu yüzden firmamıza eşyalarınızı emanet ettiğinizde kırılma sorunu olacak diye endişe etmeyin.

Sınıflı Depolama ve Güvenlik Önlemleri

Firmamızın vereceği depolama hizmeti son derece kalitelidir. Uzmanlarımız tüm eşyaları depolarımızda özel bir sınıflama sistemiyle saklanmaktadır. Yani kırılacak eşya depolama hizmeti kapsamında yapılan özel ortamlarda sadece o özelliğe sahip eşyalar bulunmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızın güvenliği konusunda hiçbir sorununuz olmasın. Personellerimiz güvenlik hizmetleriyle sürekli olarak eşyalarınızı gözlem altında tutmaktadır. Ayrıca taşıma sürecinde de kullandığımız teknolojiler ve taşıma yöntemleri eşyalarınızın zarar görmeden depolarımıza ulaşmasını sağlamaktadır. Böylece kırılma tehlikesi olan eşyalarınızın istediğiniz süre boyunca saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya