Kağıthane Eşya Depolama
Pozitif Depo

Kağıthane eşya depolama hizmeti 1997 yılından günümüze kadar özveri ile Pozitif Depo bünyesinde verilen eşya depolama hizmeti dallarından birisidir. Eşya depolama hizmetleri hayat şartları nedeni ile birçok farklı sebepten ortaya çıkabilen bir ihtiyaç türüdür. Günümüz mimarilerinde nüfusun hızla artmasına bağlı olarak yerleşim alanları hızla daralmaktadır. Buna bağlı olarak ise saklama alanları yetersiz hale gelmektedir.

Yeterli depolama alanınız olmaması, uzun süreli seyahatler sürecinde eşyalarınızı güvende tutma ihtiyacı, antika eşyalarınız için uygun saklama ve muhafaza imkanlarına sahip olmamanız, geçici taşınma süreçleri gibi birçok farklı sebep eşya depolama faaliyetlerinde en sık rastlanan durumlardır. Bu süreçte hiç kimse eşyalarının başına bir şey gelmesini istemeyecek, eşyalarının güvenli alanlarda depolanmasını isteyecektir. Bu aşamada ise depolama firmaları üstüne düşen görevi en optimal şekilde yapmak zorundadır. Bu bağlamda bizler Pozitif Depo olarak 25 yılın verdiği tecrübe ile her geçen gün daha fazla mutlu müşterilerimiz ile gurur duymaktayız.

Kağıthane Eşya Depolama Firmaları

Günümüzde birçok İstanbul depolama firması vardır. Fakat eşya depolama faaliyetleri titizlik gerektiren bir iş koludur. Bu anlamda her depolama hizmeti alan birey eşyalarının titiz, güvenli ve hijyenik bir şekilde saklanmasını isteyecektir. Bizler Pozitif Depo olarak 25 senedir her geçen gün hizmet kalitemizi artırarak İstanbul merkezli olarak depolama hizmeti sağlamaktayız. İstanbul’un birçok farklı bölgesinde olduğu gibi Kağıthane eşya depolama hizmeti de tarafımızca profesyonel şekilde sunulmaktadır.

Eşya depolama hizmetleri muhakkak kaliteli ve kurumsal firmalar ile gerçekleştirilmelidir. Bu anlamda Pozitif Depo bünyesinde birçok farklı depolama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Firmamız güvencesi ile tüm ihtiyaç çeşitlerine yönelik kaliteli, hijyenik, hesaplı ve güvenli hizmet standartlarımız ile birçok farklı kategoride hizmet sunmaktayız. Hizmet çeşitlerimizden bazıları;

  • Ev eşyası depolama
  • Ofis eşyası depolama
  • Zati eşya depolama
  • Tarihi eser, antika eşya depolama
  • Koli depolama gibi onlarca alanda depolama hizmeti olarak sıralanabilir.

Her adımda olduğu gibi eşya depolama fiyatları konusunda da müşteri dostu olarak çalışmaktayız.

Kağıthane Eşya Depolama Alanları

Eşya depolama hizmetleri sürecinde dikkat gerektiren en önemli konulardan birisi eşya depolama alanları olmaktadır. Bilinmesi gerekir ki nemli, rutubetli veya havasız alanlarda eşya depolamak kısa süre içerisinde eşyalarda çürüme, haşere gibi birçok farklı soruna yol açacaktır.

Bizler, Pozitif Depo ayrıcalığı ile 7 gün 24 saat güvenlik kamera kayıtları ve alarm sistemleri ile korunan, parke döşemeli rutubetsiz ortamlarda günlük olarak havalandırılan, sağlıklı depolama için özel dizayn edilmiş 2500 metrekareden fazla depolama alanımız ile sizlere İstanbul’un her noktasında depolama hizmeti sunmaktayız.

Sizler de Pozitif Depo ayrıcalıkları ile güvenli, kaliteli ve hesaplı depolama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya