Kadıköy Eşya Depolama
Pozitif Depo

İstanbul’un Anadolu tarafından en yoğun nüfusa sahip olan semtlerden birisi olan Kadıköy’de 25 yıllık deneyimimiz ile Kadıköy eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

Birçok farklı sebepten dolayı eşya depolama hizmetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Örneğin çok nadir kullandığınız eşyalar, yeterli alan olmadığı için güvenle saklamak istediğiniz eşyalar, ev ortamında uygun saklama koşullarını sağlayamadığınız antika ve benzeri eşyalar, uzun süreli seyahatler sürecinde güvende tutmak istediğiniz eşyalar gibi birçok farklı türde ve kategoride eşyanız için depolama hizmetleri alabilirsiniz.

İstanbul eşya depolama firmaları ise bu süreçte sizlere çözüm ortağı olacaktır. Eşyalarınızı herhangi bir depolama firmasına vermeden önce yapmanız gereken en önemli şey doğru depolama firmasını seçmek olacaktır. Eşya depolama firmaları bu süreci yönetebilmek için gerekli teknik donanıma ve uzman personellere ihtiyaç duyarlar.

Bizler Pozitif Depo olarak 25 senedir her geçen gün hizmet kalitemizi artırarak İstanbul merkezli olarak depolama hizmeti sağlamaktayız. İstanbul’un birçok farklı bölgesinde olduğu gibi Kadıköy eşya depolama hizmeti de tarafımızca profesyonel şekilde sunulmaktadır.

Kadıköy Eşya Depolama Firmaları

İstanbul gibi nüfus yoğunluğunun çok fazla olduğu şehirlerde her geçen gün kişi başına düşen yerleşim alanı daha da azalmaktadır. Buna bağlı olarak ise evlerde veya ofislerde eşyalar adına kullanılacak alanlar doğru oranda azalır. Bunun için eşya depolama firmaları hizmet sunmaktadır. Eşya depolama firmaları bu süreci yönetirken hizmet çeşitliliğini ve gerekli kaliteyi sağlamalıdır.

Bu anlamda bizler Pozitif Depo olarak birçok kapsamda hizmet çeşitliliğimizi ve hizmet kalitemizi artırmak adına çalışmaktayız. Bizi sektörün zirvesine taşıyan en önemli faktör ise geçmiş yıllara dayanan binlerce mutlu müşteri referanslarımızdır. Tüm ihtiyaç çeşitlerine yönelik kaliteli, hijyenik, hesaplı ve güvenli hizmet standartlarımız ile birçok farklı kategoride hizmet sunmaktayız. Hizmet çeşitlerimizden bazıları;

  • Ev eşyası depolama
  • Ofis eşyası depolama
  • Zati eşya depolama
  • Tarihi eser, antika eşya depolama
  • Koli depolama gibi onlarca alanda depolama hizmeti olarak sıralanabilir.

Her adımda olduğu gibi eşya depolama fiyatları konusunda da müşteri dostu olarak çalışmaktayız.

Kadıköy Eşya Depolama Alanları

1997 yılından günümüze kadar binlerce mutlu müşterimiz ile birlikte bizler hizmet veren taraf olarak da her geçen gün gelişmeyi hedeflemekteyiz. Eşya depolama faaliyetlerinde müşteri memnuniyeti yalnızca teslim alınan eşyalara kendi eşyalarımız gibi bakmak ve buna göre hizmet sunmak ile mümkün olacaktır. Buna bağlı olarak ise hizmet kalitesini artırmak sağlıklı depolama süreçlerini ortaya çıkaracaktır.

Bizler, Pozitif Depo ayrıcalığı ile 7 gün 24 saat güvenlik kamera kayıtları ve alarm sistemleri ile korunan, parke döşemeli rutubetsiz ortamlarda günlük olarak havalandırılan, sağlıklı depolama için özel dizayn edilmiş 2500 metrekareden fazla depolama alanımız ile sizlere İstanbul’un her noktasında depolama hizmeti sunmaktayız.

Sizler de Pozitif Depo ayrıcalıkları ile güvenli, kaliteli ve hesaplı depolama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya