İstanbul Eşya Depolama 

İstanbul’da ikamet eden kişiler genel olarak kısıtlı büyüklüğe sahip evlerde yaşarlar. Bu durumda fazla eşyalarınız olması ve yeni eşya aldığınızda eski eşyalarınızı saklama konularında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu süreçlerde İstanbul eşya depolama hizmeti almanız gerekir. Şehirde son yıllarda sizlere bu alanda hizmet veren birçok firma bulabilirsiniz. Çünkü eşya depolama hizmeti ülkemizde her geçen gün daha profesyonel bir hale gelmektedir. Firmamız bu konuda sizlere uzun yıllardan beri profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Tüm eşyalarınızı en uygun ortamlarda depolayabilmek adına depolarımızı sürekli olarak ilaçlatmaktayız. 

İstanbul ev eşyası depolama işlemini kendiniz yaparsanız tercih ettiğiniz ortamlarda başka eşyalar da olabilir. Bu eşyalar sizin ürünlerinize zarar verebilir. Ayrıca seçtiğiniz ortam nemli ve tozlu olacaktır. Bu durumda tün eşyalarınız zaman içinde eskiyecek ve yıpranmaya başlayacaktır. Durum böyle olunca da eşyalarınızı eskisi gibi bulamayacaksınız. Bu durumun önüne geçebilmek için profesyonel eşya depolama hizmeti veren bir firmadan destek almanız gerekir. Firmamız sizlere güvenli depolama alanlarıyla İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. 

İstanbul Kiralık Eşya Deposu 

Firmamızın size sunacağı güvenli saklama alanlarında parça eşyalarınızı, evinizdeki fazla eşyaları, tüm ev eşyalarınızı ve ofis eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınızın boyutu fazla olması durumunda İstanbul kiralık eşya deposu tutarak size özel bir saklama alanı oluşturabilirsiniz. Depolama alanlarımızın büyüklüğüne göre aylık belirli fiyatları vardır. Ancak firmamız güvenli hizmet politikası gereğince eşyalarınızı görmeden sizlere fiyat bilgisi vermemektedir.  

Kiralık depo hizmeti almadan önce hemen bizimle iletişime geçin ve randevu alın. Evinize gelen eksper görevlilerimiz eşyalarınızın bir listesini yapsın. Sonrasında eşyalarınızın kapladığı alan, gereken paketleme malzemeleri, eşyalarınızın hassasiyet yapısı ve eşya türlerinize göre bir çalışma planı hazırlansın. Tüm bu detaylar kapsamında sizlere bir fiyat teklifi yapılır. Firmamızın vereceği fiyatlar üzerinden de indirim uygulanabileceğini hatırlatalım. İstanbul eşya depolama hizmeti için alan kiralamak istediğinizde eşyalarınızı istediğiniz an geri alabilirsiniz. Böyle bir talepte bulunduğunuzda personellerimiz hemen numaralandırılmış eşyalarınızı belirler ve verdiğiniz adrese geri getirir. Bu süreçte sizlere montaj desteği verdiğimizi de hatırlatalım. 

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri 

İstanbul’da fazla ev eşyanız ya da ofis malzemeleriniz varsa eşya depolama desteği alabilirsiniz. Bu süreçte İstanbul eşya depolama şirketleri tarafından hizmet verilen ilçeleri iyi incelemelisiniz. Çünkü bazı firmalar sadece kısıtlı ilçelerde depolama hizmeti vermektedir. Firmamız İstanbul’un her yerine hizmet veren bir firmadır. Ayrıca size sağladığımız alanlarda eşyalarınız en güvenli ortamlarda saklanmaktadır. 

Eşya depolama firması olarak eşyalarınızı saklamadan evvel incelemeyle sigorta bedelini belirliyoruz. Hem nakliye hem de saklama süresince eşyalarınızın başına bir şey gelmesi durumunda hemen anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi sizlerin tüm zararını karşılamaktadır. Böylece sizin için maddi ya da manevi değeri olan tüm ürünleriniz depolama alanlarımızda güvenle saklanmaktadır. 

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları 

İstanbul eşya depolama fiyatları firmaların hizmet politikasına göre farklılık göstermektedir. Ancak eşyalarınızın depolama fiyatlarını belirleyen bazı kıstaslar olduğunu da hatırlatalım.  Eşyalarınızı saklamadan evvel inceleme yapan personellerimiz gerekli fiyatlandırmayı sizler için yaparlar. Bu süreçte eşyalarınızın yapısı, kapladığı alan ve hizmet alacağınız süre fiyata etki eden detaylardır.  

Eşya depolama hizmeti boyunca firmamızın size verdiği fiyata eşyalarınızın evinizden alınması, istediğiniz an size teslim edilmesi, depolarımıza getirilmeden önce birinci sınıf malzemelerle paketlenmesi ve güvenli ortamlarda saklanması dahildir. Yani firmamız sizlerden verdiği hizmetler için hiçbir ek ücret talep etmez. Boysal Lojistik, İstanbul’un tüm ilçelerine kaliteli depolama hizmeti veren sınırlı sayıda firmadan biridir. 

İstanbul Ev Eşyası Depolama 

Evdeki fazla eşyalarınız sizin için bir kabusa mı döndü? Yaşam alanlarınız evinizdeki gereksiz eşyalar yüzünden kısıtlanıyor mu? Hemen İstanbul ev eşyası depolama hizmetine başvurarak sizin için hem maddi hem de manevi değeri olan eşyalarınızı güvenli bir ortamda muhafaza edin.  Bu süreçte firmamızın sizlere vereceği hizmet hem parça hem de tüm ev eşyalarını depolamaya yönelik olacaktır. 

Boysal Depolama’nın uzun yıllara dayanan tecrübesi hakkında bilgi sahibi olmak, İstanbul eşya depolama fiyatları bilgisini almak, eksper görevlimizi inceleme yapmak üzerine çağırmak ve eşyalarınızın mevcut durumunu takip etmek amacıyla 7 gün 24 saat 444 49 46 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.