İstanbul Eşya Depolama Firmaları 

Eşya depolama hizmeti son yıllarda ülkemizde büyük bir gelişme göstermiştir. Yaşam alanlarının küçülmeye başlamasıyla birlikte fazla eşyaların saklanması daha da sık hale gelmiştir. Bu sektör İstanbul başta olmak üzere kalabalık şehirlerde daha çok görülmektedir. Bu yüzden de İstanbul eşya depolama firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Sizler de İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamızla iletişime geçerek fazla eşyalarınızı, parça eşyalarınızı, ofis malzemelerinizi ve tüm kişisel eşyalarınızı depolama alanlarımızda saklayabilirsiniz. 

Şirketimiz İstanbul’un tüm ilçelerinden sizler için eşyalarınızı gelip teslim almaktadır. Depolarımıza eşyalarınızı koymak için sözleşme imzaladıktan sonra hemen personellerimiz verdiğiniz tarihte evinize gelir ve tüm eşyalarınızı en kaliteli ambalaj malzemeleriyle paketler. İstanbul ev eşyası depolama hizmeti kapsamında paketlenen tüm ürünleriniz uzman ekiplerimiz tarafından araçlarımıza yerleştirilir ve evinize en yakın uygun olan depomuza nakil işlemi gerçekleşir. Bu süreçte eşyalarınızı sigortalı olarak taşındığını da bildirelim. Gerek taşıma gerek de saklama anında eşyalarınızın başına gelen tüm olumsuzluklar sigorta şirketleri tarafından karşılanacaktır. 

İstanbul Ev Eşyası Depolama Şirketleri 

Ev eşyalarınız arasında fazla olanlar varsa atmaktan çekinebilirsiniz. Çünkü tüm ürünlerinizin sizin için özel bir anlamı olabilir. Hal böyle olunca da eşyalarınızı koyacak alanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendi imkanlarınızla eşyalarınızı koyduğunuz alanlar tozlu ve havasız ortamlar olacaktır. Bu durumda eşyalarınız zaman içinde eskiyecektir.  Ancak son zamanlarda artan İstanbul ev eşyası depolama şirketleri sayesinde eşyalarınızı güvenli ortamlarda saklayabilirsiniz. Bu firmalar belli paketlerle sizlere en uygun fiyatlarla eşya depolama hizmeti vermektedir.  

Firmamız uzun yıllardan beri İstanbul’un tüm şirketlerindeki ev eşyalarınızı depolamaktadır. Üstelik eşyalarınızın az ya da çok olması bizim için önemli değil. Parça eşya depolama hizmetimiz de olduğu için her türlü eşyanızı depolarımızda saklayabilirsiniz. Ayrıca kapladığı alanlar fazla olan eşyalarınız için kiralık depolar arasından bir alan kiralayabilirsiniz. Bu alanların tamamı size ait olduğu için hiçbir şekilde eşyalarınızın başına bir olumsuzluk gelmez.  Depolama alanlarımız günün her anı kameralar üzerinden canlı olarak izlenmektedir. Bir sorun olması durumunda kayıtlarda tüm detaylar ortaya çıkacağı için eşyalarınızın güvende olduğunu söyleyebiliriz. 

İstanbul Kiralık Eşya Deposu 

İstanbul kiralık eşya deposu arayışı içindeyseniz hemen firmamızla iletişime geçin. Çünkü İstanbul eşya depolama firmaları şehrin her yerinde hizmet vermeyebilir. Şirketimiz İstanbul’un Avrupa ve Asya yakası dahil tüm noktalara hizmet vermektedir. Eşyalarınızı direkt olarak evinizden alarak kiraladığınız depolama alanlarına aktarıyoruz.  

Depolama alanlarımız her ay düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Bu yüzden dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı tüm önlemler alınmaktadır. Kiralık eşya deposu her zaman havalandırılır ve özel malzemelerle temizlik personelleri tarafından temizlenir. Böylece tozlu ve nemsiz bir ortam olmadığı için eşyalarınız depolarımızda ne kadar kalsa da her zaman ilk gün olan haliyle sağlam kalırlar. Depo kiralama hizmeti alacaksanız hemen bizimle iletişime geçin. 

İstanbul Kiralık Depo Fiyatları 

İstanbul’da bir depo kiralayacaksanız bunun birçok firmada maliyetli olabileceğini ifade edelim. Ancak firmamız gibi müşteri memnuniyetine yönelik çalışma prensibine sahip olan şirketler oldukça uygun fiyatlara depo kiralama hizmeti vermektedir. İstanbul kiralık depo fiyatları için öncelikle bizimle iletişime geçmeniz gerekir. 

Depolama alanlarınızın belirlenmesi için öncelikle eşyalarınızın kapladığı alan belirlenir. Bunun için de eksper görevlilerimiz evinize gelerek incelemeler yaparlar. İnceleme sonunda sizlere bir teklif sunulur. Kiralık depo ücretleri aylık olarak alınır. Yani her ay belirlenen bedeli eşyalarınızın kiraladığınız alanda durması için yatırmalısınız.  Eşyalarınızı istediğiniz an geri alabilirsiniz. Böyle bir durumda gerekli nakliye işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle yürütülecektir. 

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları 

İstanbul şehrinde eşya depolama hizmeti son derece gelişmiştir. Ancak firmalar arasında büyük fiyat farklılıkları olduğunu da belirtelim. Bu yüzden de hizmet almadan önce İstanbul eşya depolama fiyatları araştırması yapmanız gerekir. Bunun için de bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. 

İstanbul eşya depolama firmaları bir fiyat belirlemesi yaparken öncelikle eşyalarınızı kapladığı alanı, yapısını ve depolarda tutacağınız süreleri dikkate alır. Bu kapsamda sizlere bir fiyat sunulur. Kabul etmeniz halinde şirketimizin kendi personelleri evinize gelerek eşyalarınızı paketledikten sonra depolara götürür. Burada size özel olarak ayrılan geniş alanlarda istediğiniz kadar muhafaza eder. Ayrıntılı bilgi almak için hemen 444 49 46 numaralı telefonu arayınız.