Halkalı Eşya Depolama
Pozitif Depo

Birçok farklı kategorideki eşyaların uygun saklama koşulları altında belirli bir süre boyunca güvenli alanlarda saklanmasına eşya depolama hizmeti denir. Uzun seyahatler, yeni bir eve taşınma veya mevcut durumda uygun saklama koşullarınız olmaması gibi sebepler sonucunda atıl duruma gelmeyen fakat ihtiyacınız da olmayan eşyalarınız için depolama hizmeti alabilirsiniz. Bizler Pozitif Depo olarak müşteri ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak ve her bir parça eşyanın sizler için ne kadar değerli olduğunu göz önünde bulundurarak eşyalarınızı profesyonel bir şekilde muhafaza etmekteyiz. 1997 yılından günümüze kadar binlerce farklı depolama organizasyonuna imza atarak oldukça geniş memnun müşteri referansına sahibiz.

Yılların verdiği tecrübe ile İstanbul’un birçok bölgesinde olduğu gibi Halkalı eşya depolama hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Pozitif Depo güvencesi ile kaliteli, güvenli ve ekonomik bir şekilde çeşitli eşyalarınızı gönül rahatlığı ile depolama alanlarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Halkalı Eşya Depolama Firmaları

Bizler Pozitif Depo olarak tüm müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek gerekli süreci sizler adına tasarlamaktayız. Dilerseniz eşyalarınızı koymadan önce gelip ücretsiz bir şekilde yerimizde gözlem yapabilir buna göre bir planlama oluşturabilirsiniz. İstanbul’un birçok bölgesinde İstanbul eşya depolama firması olarak sizlere hizmet vermekle birlikte birçok farklı ürün kategorisinde de firmamız bünyesinde hizmet alabilirsiniz. Pozitif Depo güvencesi ile İstanbul merkezli olarak toplam 2500 metrekareden fazla ve yüksek katlı depolama alanlarında en sağlıklı şekilde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Depolama hizmetlerimiz kapsamında:

  • Ev eşyası depolama
  • Ofis eşyası depolama
  • Zati eşya depolama
  • Tarihi eser, antika eşya depolama
  • Koli depolama gibi onlarca alanda depolama hizmeti olarak sıralanabilir.

Halkalı’da eşya depolama alanında son derece güvenlikli ve özverili şekilde çalışmalarımızı sürdürürken eşya depolama fiyatları ise tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde ortaya çıkarılmaktadır.

Halkalı Eşya Depolama Alanları

Eşya depolama konusunda en önemli maddelerden birisi de eşyaların depolanacağı alanlardır. Çünkü birçok başarısız depolama firması bu konuya gerekli önemi vermedikleri için belli bir süre sonra depolanan eşyalar rutubetten veya haşerelerden dolayı geri dönülemez deformasyonlara uğramaktadır. Buna bağlı olarak ise depolama yapacak olan firma alanında uzman ve tüm gerekli teknik donanıma sahip bir ekibe sahip olmalıdır.

Pozitif Depo ayrıcalığı ile 7 gün 24 saat güvenlik kamera kayıtları ve alarm sistemleri ile korunan, parke döşemeli rutubetsiz ortamlarda günlük olarak havalandırılan, sağlıklı depolama için özel dizayn edilmiş 2500 metrekareden fazla depolama alanımız ile sizlere İstanbul’un her noktasında depolama hizmeti sunmaktayız.

Sizler de Pozitif Depo ayrıcalıkları ile güvenli, kaliteli ve hesaplı depolama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya