Güvenli Depolama
Pozitif Depo

Eşyalarınızı saklarken ya da belli bir depoda muhafaza ederken güvenliğin sağlanmadığı durumlarda aklınız kalabilir. İşte bu durumda sizlere verdiğimiz güvenli depolama hizmeti ile eşyalarınızı en sorunsuz ortamda saklayabilirsiniz. Depo alanlarımız İstanbul’un çeşitli yerlerinde bulunmaktadır. Size en yakın uygun depomuza eşyalarınızı alıyoruz. Gerekli giriş işlemlerimi yaparken eşyalarınızın durumunu ve ayrıntılı analiz raporunu hazırlıyoruz. Bu işlemler sayesinde eşyalarınızı hangi durumda teslim aldığımızı sizlerle birlikte kayıt altına alıyoruz.

Şehir dışına çıkmanız durumunda, farklı bir şehre geçici olarak gittiğinizde, evinizi taşıma işleminde biraz beklemesi gerektiğinde ya da fazla eşyalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı saklamamızı sağlayabilirsiniz. Sizin eşyalarınız bizim için değerlidir ve eşyalarınızın korunaklı bir ortamda muhafaza edilmesi için tüm çalışmalarımızı yerine getiriyoruz.

Adresten Alıp Adrese Teslim

Eşyalarınızın depolanması gereken zamanlarda önceki ve sonraki süreç de çok önemlidir. Eşyaların bir zarar görmeden depolama alanına getirilmesi, depolama alanında uygun şekilde paketlenmesi, paketleme işleminin ardından yerleştirilmesi ve geri alacağınız zaman adresinize teslim edilerek kurulması güvenli depolama sürecinin bir parçalarıdır. Personellerimiz asansörlü araçlar yardımıyla tüm eşyalarınızı adresinizden profesyonel bir operasyonla almaktadır. Saklama alanımıza getirilen eşyalar en uygun koşullarda paketlenerek sizi bekleyeceği en güvenli alanda planlı şekilde yerleştirilmektedir. Daha sonra bizimle işiniz bittiğinde görevlilerimiz tarafından yeniden alınarak evinize monte edilmektedir.

Acil Uyarı Sistemli Güvenlik Kamerası

Eşyalarınız depolarımızda güvenli şekilde saklanırken günün her anı aktif olan ve kamera odalarında düzenli olarak izlenen ve analiz edilen güvenlik kameralarıyla korunmaktadır. Ayrıca acil uyarı sistemi sayesinde eşyalarınızın başına bir şey gelmesi durumunda hemen gerekli bildirimleri alarak olaya müdahale etmekteyiz. Güvenli depolama hizmetimiz için acil eylem planımız olası sorunlara önceden hazırlıklı olmamızı sağlamaktadır. Personellerimizin aşinalık kazanması için belirli aralıklarla yapılan senaryolarla tatbikatlar ile eşyalarınızın güvenliği sağlanmaktadır.

Yangın Uyarı Sistemi ve Yangın Söndürme Sistemleri

Depolarımızda oluşabilecek yangın tehlikelerine karşı en son teknolojiyle tüm durumlara hazırlıklıyız. Kullandığımız yangın uyarı sistemi sayesinde olası bir yangın tehlikesinde hemen itfaiyeye otomatik haber verilmekte ve bizlere de bildirim gelmektedir. Ayrıca yangın söndürme sistemlerimiz hemen devreye girerek yangın tehlikesi olan bölgedeki sorunu çözmektedir. Ayrıca depolarımız su sızıntısı ve sel gibi doğa olaylarına karşı da sürekli olarak tadilattan geçmektedir. Güvenli depolama hizmetini kurumsal kimlikle veren firmamız denetleme şartnamemiz kapsamında belli kalitede depo oluşturmakla mükelleftir. Bu yüzden eşyalarınız sorunsuz olarak muhafaza edilmektedir.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya