Göztepe Eşya Depolama
Pozitif Depo

Ev eşyası depolama faaliyetleri günümüzde sürekli artış gösteren bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bunun en büyük sebebi ise yeni yerleşim alanlarının günden güne daralması ve buna karşın eşyaların ise büyük oranda artıp çeşitlenmesidir. Yalnızca eşya fazlalığından değil uygun saklama koşullarının olmaması nedeni ile de depolama hizmeti alınabilmektedir. Örneğin herhangi bir antika eşyanızı evinizde uygun saklama ortamı altında muhafaza edemeyebilirsiniz. Buna ek olarak ise uzun seyahatler, yurtdışı seyahatleri, yurtdışına taşınma gibi sebepler ile de eşyalarınız için yalnızca güvenlik amacı ile İstanbul depolama firmaları ile çalışabilirsiniz.

Bizler Pozitif Depo olarak 25 senedir her geçen gün hizmet kalitemizi artırarak İstanbul merkezli olarak depolama hizmeti sağlamaktayız. İstanbul’un birçok farklı bölgesinde olduğu gibi Göztepe eşya depolama hizmeti de tarafımızca profesyonel şekilde sunulmaktadır.

Göztepe Eşya Depolama Firmaları

Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde birçok farklı eşya depolama firması ortaya çıkmaktadır. Fakat depolama firması seçerken dikkat edilmesi gerekilen bazı konular vardır. Şüphesiz ki herkes depolama hizmeti aldığı eşyalarını daha sonrasında tekrar sağlıklı bir şekilde verdiği halde geri almak isteyecektir. Bu anlamda bizler Pozitif Depo olarak birçok kapsamda hizmet çeşitliliğimizi ve hizmet kalitemizi artırmak adına çalışmaktayız. Bizi sektörün zirvesine taşıyan en önemli faktör ise geçmiş yıllara dayanan binlerce mutlu müşteri referanslarımızdır.

Aynı zamanda Pozitif Depo ayrıcalıkları ile yalnızca tek yönlü hizmet değil, birçok farklı ürün kategorisinde profesyonel hizmet alabilirsiniz. Depolama hizmetlerimiz kapsamında başlıca;

  • Ev eşyası depolama
  • Ofis eşyası depolama
  • Zati eşya depolama
  • Tarihi eser, antika eşya depolama
  • Koli depolama gibi onlarca alanda depolama hizmeti olarak sıralanabilir.

Göztepe'de eşya depolama alanında son derece güvenlikli ve özverili şekilde çalışmalarımızı sürdürürken eşya depolama fiyatları ise tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde ortaya çıkarılmaktadır.

Göztepe Eşya Depolama Alanları

Bizler Pozitif Depo olarak sektörün gereklilikleri, müşteri ihtiyaç ve taleplerini geçmiş yılların verdiği tecrübe ile en doğru şekilde analiz ederek en doğru çözüm ortağı olmayı planlıyoruz. Buna bağlı olarak ise kişiye özel sürecin yönetilmesi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Pozitif Depo güvencesi ile İstanbul merkezli olarak toplam 2500 metrekareden fazla ve yüksek katlı depolama alanlarında en sağlıklı şekilde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

Pozitif Depo ayrıcalığı ile 7 gün 24 saat güvenlik kamera kayıtları ve alarm sistemleri ile korunan, parke döşemeli rutubetsiz ortamlarda günlük olarak havalandırılan, sağlıklı depolama için özel dizayn edilmiş 2500 metrekareden fazla depolama alanımız ile sizlere İstanbul’un her noktasında depolama hizmeti sunmaktayız.

Sizler de Pozitif Depo ayrıcalıkları ile güvenli, kaliteli ve hesaplı depolama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya