Fazla Eşya Depolama 

Evinizde fazla eşyanız varsa bunları atmanız söz konusu olamaz. Bunun için de eşyalarınızı koyacağınız bir alan olması gerekir. Bunun için oturduğunuz apartman, site ya da bir tanıdığınızın oturduğu yerde fazla eşya depolama alanı olabilir. Buralara eşyalarınızı koyabilirsiniz. Bu mekanlara koyduğunuz eşyalar her zaman güvende olmayabilir. Çünkü bu alanlarda sağlıklı bir saklama ortamı olmaz ve sizden başkaları da girip çıkabilir. Bu yüzden eşyalarınızın zaman içinde zarar görmesi çok olasıdır. 

Türkiye’de son yıllarda gelişen eşya depolama sektörü sayesinde eşyalarınızı güvenli depolama alanlarında saklayabilirsiniz. Firmamız bu konuda her zaman müşteri odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Depolama alanlarımız İstanbul’un her yerinde fazla eşyalarınızı depolama anlamında sizlere destek olmaktadır. Üstelik bizlere emanet ettiğiniz eşyaları istediğiniz an geri alabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz siz istediğiniz anda adresinize depolarımızdaki eşyalarınızı ulaştırırlar. Bu işlem sırasında nakliye ve montaj konusunda da sizlere destek olmaktayız. Tüm hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ve tüm hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alın. 

Güvenli Eşya Depolama 

Eşyalarınızı bir yerde saklarken güvende olduklarını bilmek istersiniz. Bu yüzden de tüm eşyalarınızı kaliteli olarak kabul ettiğiniz bir şirkete teslim edersiniz. Firmamız bu konuda sizlere her zaman destek olmaktadır. Güvenli eşya depolama alanlarımız sayesinde tüm eşyalarınız güvenle sizi bekler.  Eşyalarınızın bulunduğu ortamlar 7 gün 24 saat gizli ve açık kameralar ile izlenmektedir. Ayrıca geriye dönük kayıtlarımız da bir durum anında yedekte tutulmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızın başına hiçbir şey gelmeyeceğini garanti ediyoruz. 

Depo alanlarında güvenlik önlemleri de çok önemlidir. Pozitif Depo olarak kiralık eşya depolama alanlarımız özel güvenlik şirketleri tarafından verilen personeller tarafından korunmaktadır. Bu görevliler günün her anı eşyalarınızı korumaktadır. Bu yüzden hiçbir şekilde hırsızlık ya da kaybolma gibi bir olay yaşanmaz. Depolama alanlarımızda belli aralıklarla gezen güvenlik görevlilerimiz vardiyalı olarak çalıştığı için güvenlik her zaman üst safhadadır. Resmi tatillerde ve özel günlerde de depolama alanlarımızda kesinlikle güvenlik görevlileri mesaisi başındadır. Yani firmamız fazla eşya depolama alanlarında her zaman güvenlik seviyesini korurlar. 

Eşya Depolama Fiyatları 

Eşyalarınızı depolarken en önemli durumlardan biri maliyettir. Çünkü sizin için gerekli olmayan eşyaların getireceği maddi bir külfet sizi yorabilir. Ancak firmamız fazla eşyalarınızın size her anlamda yük olmaması adına çok uygun fiyatlarla depolama hizmeti vermektedir. Eşya depolama fiyatları konusunda firmamız sizlere öncelikle bir fiyat teklifi sunar. Bunun için eksper görevlimizin evinize gelerek eşyalarınızı kontrol etmesi gerekir.  

Kiralık eşya depoları içinde muhafaza edilecek ürünleriniz için bir fiyat teklifi alırken miktara etki edecek durumlar eşyalarınızın çokluğu, yapısı ve eşyalarınızı tutacağınız süre gibi detaylardır. Eksper görevlimizin size verdiği fiyat üzerinden indirim yapılacağını da hatırlatalım. Boysal Lojistik İstanbul’un tüm ilçelerine depolama hizmeti veren bir firmadır. 

Eşya Depolama Firmaları 

Sizler de fazla eşyalarınızı depolama hizmetiyle güvenli bir yerde saklamak istiyorsanız eşya depolama firmaları arasından bir yapmanız gerekir. Bunun için öncelikle bir araştırma yaparak bu işi kaliteli yapan şirketleri listelemelisiniz. Firmamız Türkiye’de bu alanda modern olarak hizmet veren ilk şirketlerden biridir. 

Fazla eşya depolama süreçleri konusunda destek almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Firmamız evlerinizde fazla olan eşyalarınızı, belli bir süre saklanması gereken tüm eşyalarınızı, tüm değerli eşyalarınızı ve ofis malzemeleri gibi birçok alanda sizlere hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin tamamı sigortalı şekilde yürütülmektedir. Yani eşyalarınız depolama alanlarında bulunduğu süre boyunca bir zarara uğrarsa maddi zararlarınız her türlü karşılanır. Bunun için sigorta sözleşmesi imzalandığını da hatırlatalım. 

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri 

İstanbul’da yaşayan tüm müşterilerimize istedikleri an eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Firmamız İstanbul’un her yerinden eşyalarınızı alarak kendi depolama alanlarında muhafaza etmektedir. Ekiplerimiz evinize gelerek eşyalarınızı kaliteli malzemelerle paketler ve araçlara yerleştirerek depolama alanlarımıza aktarır. 

Fazla eşya depolama konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da uygun olan depolarımız hakkında bilgi almak, sunduğumuz hizmetlerin detaylarını öğrenmek ve eşyalarınızın durumunu bilmek adına bizi arayabilirsiniz. Boysal Lojistik güvenli depolama alanları ve uzman kadrosuyla 444 49 46 numarasında sizlere 7/24 hizmet vermektedir.