Fatih Eşya Depolama
Pozitif Depo

Bazı zamanlarda hesapta olan veya olmayan sebepler ile karşımıza çeşitli ihtiyaç türleri çıkabilmektedir. Bu ihtiyaçlardan birisi de eşya depolama ihtiyacı olabilir. Eşya depolama hizmeti ev eşyaları, zati eşyalar, ofis eşyaları gibi birçok farklı kategorideki eşyaları birçok farklı yöntemlerde saklama ve muhafaza edilmesi hizmetidir. Bu ihtiyaç son yıllarda oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Hayat şartları nedeni ile günümüzde yerleşim yerleri sürekli olarak daralmaktadır. Buna bağlı olarak ise günlük eşyalarımızı evlerimize sığdırmakta zorlanmaktayız. Bunlara ek olarak ise yurtdışı seyahatleri gibi sebepler ile birlikte de eşya depolama ihtiyacı duyabilirsiniz.

Bizler Pozitif Depo olarak 1997 yılından günümüze binlerce memnun müşteri referansı ile İstanbul’da eşya depolama hizmeti sunmaktayız. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu bölgesi kapsamında Fatih eşya depolama hizmeti de sunmaktayız. Tüm hizmet kategorilerimizde kaliteli, güvenli ve hijyenik depolama konularını göz önünde bulundurarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Fatih Eşya Depolama Firmaları

Özellikle İstanbul gibi nüfus yoğunluğunun fazla olduğu şehirlerde, bireyler sıklıkla eşya depolama hizmeti almaktadırlar. Yalnızca koyacak yer olmadığı için değil, depolama alanlarında birçok farklı kategorideki eşya uygun saklama koşullarında muhafaza edildiği için de insanlar depolama hizmeti almaktadırlar. Eşya depolama faaliyetleri tamamen kişiye ve eşyaya özel olarak tasarlanmalıdır. Bunun için ise uzman bir ekip ve teknik yeterlilik gereklidir. Bizler Pozitif Depo olarak birçok farklı kategorideki eşyalarınız için hizmet sunmaktayız. Bunlar başlıca;

  • Ev eşyası depolama
  • Ofis eşyası depolama
  • Zati eşya depolama
  • Tarihi eser, antika eşya depolama
  • Koli depolama gibi onlarca alanda depolama hizmeti olarak sıralanabilir.

Bu anlamda bizler Pozitif Depo olarak birçok kapsamda hizmet çeşitliliğimizi ve hizmet kalitemizi artırmak adına çalışmaktayız. Bizi sektörün zirvesine taşıyan en önemli faktör ise geçmiş yıllara dayanan binlerce mutlu müşteri referanslarımızdır.

Fatih Eşya Depolama Alanları

Pozitif Depo bünyesindeki depolama alanları tamamen kaliteli ve güvenli hizmet vermek amacı ile dizayn edilip tasarlanmıştır. 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile kayıt altına alınan depolama alanlarımızda ek olarak gerekli tüm alarm sistemleri mevcuttur. Rutubet ve nemlilik sebebi ile eşyalarınızın zarar görmemesi adına günlük olarak havalandırılan parke döşemeli, yüksek katlı depolama alanlarımız alanında uzman personellerimiz tarafından güvenle muhafaza edilmektedir.

İstanbul’un tüm bölgelerinde olduğu gibi Fatih bölgesinde de güvenle eşyalarınızı emanet edebileceğiniz bir adres olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz!

Sizler de Pozitif Depo ayrıcalıkları ile güvenli, kaliteli ve hesaplı depolama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya