Ev Eşyası Depolama Fiyatları 

Firmamız İstanbul sınırları içinde eşya depolama hizmeti vermektedir. Sizlere vereceğimiz hizmette ev eşyası depolama fiyatları her zaman sabit bir politikayla sunulmaktadır.  Tüm müşterilerimize ev eşyası ya da ofis eşyalarınız için en acil anlarda etkili çözümler sunmaktayız. Sizler de bir anda iş değişikliği yapmak zorunda olduğunuzda ya da başka bir yere taşınmanız gerektiğinde depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Depolama alanlarımızda tüm ev eşyalarınız güvenli bir ortamda bulunur. Böylece dışarıda gelebilecek tüm etkiler ortadan kaldırılır. Eşyalarınız için sigortalı bir şekilde dezenfekte işlemi görmüş bir ortam sunmaktayız. 

Eşya depolama sürecinde sadece saklama konusunda değil, sizlere aynı şekilde geri vermeye yönelik garanti de veriyoruz. Eşya depolama fiyatları eşyaların yapı, miktar ve hassasiyet özelliklerine göre belirlenir.  Bizimle iletişime geçtiğiniz anda ekiplerimiz evlerinize incelemeye gelir. Daha sonra yapılan değerlendirme sonucunda size en uygun olacak şekilde bir fiyat teklifi verilir. Fiyatın içinde eşyalarınızın size aynı şekilde teslim edilmesi ve güvenli ortamda istediğiniz süre boyunca saklanması vardır. 

Güvenilir Eşya Depolama 

Firmamızın en önemli özelliklerinden biri de her ay düzenli olarak depolama alanlarının ilaçlanmasıdır. Bu sayede tüm müşterilerimize güvenilir eşya depolama hizmeti vermekteyiz.  Eşyalarınızı teslim almadan önce yerinde ambalajlarla paketlemektedir. Daha sonra tüm ürünlere bir numara verilir. Size ürünleriniz geri teslim edilirken bir sorun çıkmaması adına aynı numaralarla teslimi yapılmaktadır.  Bu sayede bize emanet ettiğiniz tüm eşyalar aynı şekilde size sağlam olarak geri verilir. 

Eşya depolama hizmeti öncesinde mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Daha sonra sizlerin uygun olduğu bir anda randevu belirlenir. Firmamız 24 saat içinde eksper görevlilerini inceleme garantisi vermektedir.  Bu işlem sırasında eşyalarınızın kaplayacağı alan metreküp olarak belirlenir.  Bu inceleme sürecinde eşyalarınızın yapısına göre ambalaj türü, hassasiyet durumları ve saklanacakları ortama da önceden karar verilir.  Tüm bu süreçler sonucunda ev eşyası depolama fiyatları belirlenerek size bir teklif yapılır. Eşyalarınızı istediğiniz süreler boyunca depolarımızda saklayabilirsiniz. Firmamız ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama ve bazı parça eşyalarınızın muhafaza edilmesi konusunda hizmet vermektedir. 

Ev Eşyası Depolama Firmaları 

İstanbul’da hizmet veren sayılı ev eşyası depolama firmaları arasında bulunan şirketimiz; ev eşyalarınızı, ofislerinizi, iş yerinizdeki malzemeleri, kolilerinizi ve parça eşyalarınızı yüksek güvenilirliğe sahip eşya depolarında saklamaktadır. Kurumsal olarak hizmet veren firmamız eşyalarınızı güvenliği adına tüm önlemleri almaktadır. Zor bir durumda eşyalarınızı nereye bırakacağınız konusunda endişe duymanıza gerek yoktur. 

Ev ya da ofis tadilatınız varsa, fazla eşyalarınız bulunuyorsa ve yeni eşyalarınızı aldıktan sonra eski eşyalarınızı atmak istemiyorsanız eşya depolama firmaları arasından öne çıkan firmamızdan destek alabilirsiniz. Depolama alanlarımız 24 saat boyunca kamera sistemiyle korunmaktadır. Ayrıca size özel saklama seçeneklerimiz olduğunu da belirtelim.  Firmamızın hizmet anlayışında her zaman öncelikle müşteri memnuniyeti vardır. Personellerimiz bu alanda profesyonel ve depolama alanlarımız da tüm koşullardan korunaklıdır. 

Güvenilir eşya depolama hizmetimizden yararlanabilmeniz için tüm malzemeler kullanım şekline göre kategorize edilir. Daha sonra tüm eşyalarınız uzman personellerimiz tarafından paketlenir. Sonrasında küçük eşyalarınız kolilere koyulur. Paketleme işlemi sonunda tüm ürünleriniz mühürlenerek depolarımızda en uygun alanlara yerleştirilir. 

Parça Eşya Depolama 

Firmamız ev eşyası depolama fiyatları konusunda daha kolaylıklar yapmak adına evinizdeki parça eşyalarınızın da depolanma süreçlerini yürütür. Her insan belli zamanlarda bazı eşyalarının depolanmasını isteyebilir.  Bu yüzden eşyalarınızın kapladığı alan ne olursa olsun depolarımızda yer bulabilirsiniz. 

Parça eşya depolama sürecinde öncelikle sizlere ambalajlama işlemi uygulanır. Daha sonra belirtilen eşyalar en uygun malzemelerle paketlenir. Hazırlandıktan sonra tüm eşyalarınız depolama alanlarımıza nakliye edilir.  Nakliye araçları ve taşıma işlemi firmamız bünyesinde sizlere destek olmaktadır.  

Parça Eşya Depolama Fiyatları 

Boysal Lojistik parça eşya depolama fiyatları konusunda da en uygun bedellerle hizmet vermektedir. Her firmada fiyatların değiştiği bir sektörde firmamız her zaman kaliteli ve uygun maliyetli hizmet vermesiyle bilinmektedir. Eşyalarınız alınmadan inceleme sırasında ortaya çıkarılan liste iki tarafa da verilir. 

Paketleme işlemi de nakliye sürecinde ve saklamada çizilme ya da kırılma gibi durumları ortadan kaldırır. Paketleme, nakliye ve saklama gibi tüm detaylar ev eşyası depolama fiyatları dahilinde sizlere sunulur. Tüm fiyat bilgileri için 444 49 46 numarası üzerinden Pozitif Depo müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.