Eşya Depolama Hizmeti 

Ülkemizde son yıllarda gelişmeye başlayan eşya depolama hizmeti birçok kişi tarafından tercih edilen bir sistem haline gelmiştir. Firmamız bu alanda yaptığı güçlü atılımlarla uzun yıllardan bu yana eşyalarınızı en güvenli ortamda saklayabilmek adına çalışmalar yapmaktadır. Sizler de evinizdeki fazla eşyaların depolanmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınızı en güvenli ortamlarda depoladığımızı bilmelisiniz. Depolama alanlarımız her zaman temiz, güvenli ve kontrollü olarak çalışmaktadır. 

Pozitif Depo gerek personelleri gerek depolama alanları gerek de araçları ile eşya depolama işlemlerini profesyonel şekilde yerine getirmektedir. Sizler de eşyalarınızın güvende olduğunu bilebilirsiniz. Firmamızda hem evinizdeki eşyalar hem de ofis malzemeleriniz itina ile depolanmaktadır. Ayrıca seri üretimini yaptığınız ürünlerin depolanması adına da bizlerden destek alabilirsiniz. Verdiğimiz depolama hizmeti hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ve size vereceğimiz destek hakkında ayrıntılı bilgi alın. Çalışmalarımız sırasında sürekli yaptığımız kontroller ve denetimler ile eşyalarınızın durumunu incelemekteyiz. Ayrıca eşyalarınızı istediğiniz zaman alabileceğinizi de bildirmek isteriz. 

Kiralık Eşya Depoları 

Ticaretle uğraşan ya da eşyalarını bir yerde istediği süre boyunca güvenle saklamak isteyen kişiler için bir depo alanı bulmak büyük bir sorundur. Bir alan bulsanız da burada sizler için güvenli bir ortam oluşturmak çok zordur. Maddi ve manevi değeri olan her türlü eşyanızı kiralık eşya depoları hizmetimizle güvenle saklayabilirsiniz. Alanlarımız özel ekipler tarafından sürekli olarak korunmaktadır. Güvenlik görevlilerimiz bu alanda profesyonel olan bir şirketle kurulan ortaklık sonucunda firmamızda görev almaktadır. Ayrıca 7 gün 24 saat görevli personeller depolarımızda sürekli olarak devriye gezmektedir. 

Kiralık eşya depoları her zaman kamera sistemiyle güvence altındadır. Burada görevlilerimiz sürekli kameraları inceler ayrıca kameralar her an kayıt altındadır. Böylece eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü sorun ortadan kaldırılmaktadır. Eşya depolama hizmeti sizlere sağladığımız bu avantajlar ile birlikte cazip hale gelmektedir. Firmamızın sigortalı depolama hizmeti sayesinde de eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü zarar önlenir. Bir yıpranma olması durumunda anlaşmalı kasko şirketlerimiz maddi zararlarınızı karşılamaktadır. 

Değerli Eşya Depolama 

Depolama işlemlerinde kullanacağımız alanlarda her türlü eşyalarınızı depolamaktayız. Değerli eşya depolama hizmetimizle de siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Bu süreçte sizler için depolama alanlarına eşya ulaştırma desteği de vermekteyiz. Ekiplerimiz bizim alanlarımızda saklamak istediğiniz tüm eşyaları gelip adresinizden almaktadır. Ayrıca eşyaları depolarımızdan almak istediğiniz anda ekiplerimiz gelerek eşyalarınızın teslimini yapar. Ayrıca kurulum gereken durumlarda marangozlarımız bu konuda sizlere destek olacaktır. 

Eşya depoları sürekli olarak ilaçlanmaktadır. Bir mobilya ya da ofis malzemesinin en büyük korkusu mevsimsel olarak ortaya çıkacak olan böceklerdir. İşte bu tarz bir sorun yaşanmaması adına profesyonel ilaçlama firmaları tarafından tüm depolarımız sürekli olarak ilaçlanmaktadır. Bu sayede de hiçbir eşyanız zarar görmez. 

İstanbul Eşya Depolama 

Firmamız profesyonel bir hizmet anlayışıyla ve İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.  İstanbul eşya depolama hizmeti alabilmek için hemen bizimle iletişime geçin. Şehrin çeşitli yerlerinde bulunan depolarımız sizlerin eşyaları için her zaman faaldir. Depolama alanlarımız sürekli olarak kontrol işlemi görmektedir. İncelemeler sırasında bir noktada sızıntı ya da yıpranma olması durumunda hemen gerekli önlemler alınmaktadır.  

Eşya depolama hizmeti sürecinde kullandığımız depo alanları ısı yalıtımlıdır. Bu sayede dışarıdan gelecek yağmur, kar ve diğer doğa olaylarına karşı önlemler alınmış olur. Yani eşyalarınız hiçbir surette dışarıdan gelen olumsuz durumlardan etkilenmez.  Ayrıca personellerimiz depolama alanlarımızı sürekli olarak havalandırmaktadır. Ayrıca alanlarımız her zaman uygun sıcaklığında tutulmaktadır. 

Kiralık Depo Fiyatları 

İstanbul’da kiralık depo bulmak her ne kadar kolay olsa da eşyalarınızın her detayıyla güvende olacağı bir alan bulmak çok zordur. İstanbul kiralık depo bulmanıza olanak tanıyan Pozitif Depo bu alanda ülkemizdeki en gelişmiş alt yapıya sahip firmalardan biridir. 

Sizler de eşyalarınızı belli bir süre muhafaza etmek için hemen bizi arayın ve kiralık depo fiyatları hakkında bilgi alın. Firmamız sizlere kaliteli ve güvenli bir ortamı en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Diğer hizmetlerimiz konusunda bilgi almak ve eksper görevlimizden randevu almak için bizimle 444 4 946 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.