Eşya Depolama
Pozitif Depo

Fazla eşyalarınızı ya da farklı sebeplerle evinizi boşaltarak geçici olarak farklı bir şehre gittiğinizde muhafaza edilmesi gereken eşyalarınızı bir depo alanında saklamanız gerekir. Bu durumda güvenli bir yer bulamıyorsanız firmamız hizmetinizdedir. Eşya depolama hizmetimiz ile uzun yıllardır güvenle değerli eşyalardan beyaz eşyalara, ticaret ürünlerinden mobilyaya birçok eşyayı muhafaza ettik. Eşyalarınızda aklınız kalacaksa bize emanet edin ve biz sizin yerinize kendi eşyamız anlayışıyla koruyalım.

Depolama hizmeti veren firmalar arasında az sayıdaki kurumsal lojistik firmalar arasında olan şirketimiz, profesyonel ekipleri sayesinde farklı yapıdaki eşyaları uygun ortamlarda muhafaza etmektedir. Ayrıca yaptığımız sınıflama sayesinde her türlü eşya kendi dayanma şartlarına uygun koşullarda saklanır. Serin bir ortamda saklanması gereken eşyalar için özel depolarımız bulunmaktadır. Güneş ışığına direkt olarak maruz kalmasa da değmesi gereken eşyalarınızı da en uygun alanlarımızda bekletiyoruz.

Kaliteli Paketleme

Eşya depolama işleminde can alıcı nokta paketlemedir. Çünkü doğru şekilde paketlenmeyen eşyalar zaman içinde deformasyona uğrayabilir. Bununla birlikte eşyalarınız taşınma sırasında darbe görebilir ve hasar oluşabilir. Bu yüzden paketleme personellerimiz eşyanızın yapısına uygun olacak malzemelerle işlem yapmaktadır. Hassas olan eşyalarınızı daha güvenli paketlere koyan firmamız sınıflamaya göre eşya paketlemesi yapmaktadır. Ayrıca saklama işlemi boyunca paketinde sorun oluşan ürünleriniz kontrol edilir ve yeni baştan depolanır. Ayrıca belli aralıklarla havalandırılan depo alanları eşyalarınızın havasız ortama bağlı sorunlardan etkilenmesini engeller.

Uygun Koşullarda Saklama

Eşyalarınızı saklarken uygun koşulların olması çok önemlidir. Bu yüzden depolarımız eşyalarınıza zarar verecek haşerelere karşı belli aralıklarla ilaçlanmaktadır. Ayrıca sürekli olarak kalite kontrol işlemlerinin yapılması eşyalarınızın güvenliğini tesis etmektedir. Eşya depolama hizmetimiz boyunca depodaki ortam sıcaklığı oda şartlarına yakın derecelerde bırakılır. Ayrıca ortamda oluşacak rutubet ve benzeri sorunlara karşı önceden önlem alınır. Böylece eşyalarınız en uygun koşullarda saklanır ve siz geri aldığınızda bıraktığınız gündeki haliyle geri alabilirsiniz.

Güvenli Depo Projesi

Şirketimiz bünyesinde başlatılan güvenli depo projesi kapsamında tüm eşyalarınız depolarımızda kameralarla gözetim altındadır. Kamera odalarımızda personellerimiz ekranları sürekli olarak izlemektedir. Ayrıca teknik ekibimiz belli aralıklarla modern bilgisayar programlarıyla geçmiş kayıtların incelemesini yapmaktadır. Bu sayede güvenli depolarımızda eşyalarınız sorunsuz bir şekilde sizi bekler. Ayrıca güvenlik personellerimiz depoların güvenliğini en üst seviyede sağlamaktadır. Depolarımıza kendi personellerimiz de kimlik kartlarıyla girebilmektedir. Ayrıca aynı anda tek bir personel içeriye alınmamaktadır. Böylece güvenli depolarda eşyalarınız güven içinde durmaktadır.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya