Esenyurt Eşya Depolama
Pozitif Depo

Günümüzde dairelerin giderek küçük metrekarelere sahip olması ve kullanılmayan eşyaların da artması ile birlikte birçok yeni ihtiyaç ortaya çıkmıştır. Bu ortaya çıkan ihtiyaçlardan birisi de depolama hizmeti olmaktadır. Birçok farklı sebeple depolama ihtiyacına gereksinim duyabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanırken dikkat edilmesi gerekilen en önemli husus depolama firmaları seçimidir. Çünkü depolama hizmeti alacağınız eşyalar sizin için önemli eşyalardır diyebiliriz. Depolama hizmetine ihtiyaç duyacağınız eşyalar için ise kesinlikle herkesin isteyeceği son şey eşyaların başına bir şey gelmesi veya bir aksilik çıkmasıdır. Buna bağlı olarak depolama hizmeti firmaları araştırılırken özenle çalışılmalı ve doğru firma seçimi yapılmalıdır.

Bizler Pozitif Depo olarak depolanacak eşyaların planlamasını yaparak güvenli hizmet sunmaktayız. Sektörün gerekliliklerini ve müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak İstanbul depolama hizmeti sunmaktayız. İstanbul’un birçok semtinde ve ilçesinde olduğu gibi Esenyurt depolama hizmeti de sunmaktayız. Bizler Pozitif Depo olarak sektörün gerekliliklerini yerine getirerek birçok farklı alanda faaliyet göstererek sektörün zirvesini hedeflemekteyiz. Temel anlayışımız müşteri memnuniyeti olmak ile birlikte 27 yılı aşkım tecrübemiz ile sayısız mutlu müşteri ve referansa sahibiz. Toplam 1.000’i aşkım referans ve 2500 metrekare depolama alanı ile birlikte özverili bir şekilde sizlere çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz.

İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet sunarak tam anlamıyla gönül rahatlığı ile depolama hizmetlerini baştan sona organize ederek müşteri taleplerini karşılıyoruz.

Depolama Hizmeti Neleri Kapsar?

• İlk olarak depolanacak olan eşyalar demontaj işlemleri ve paketleme faaliyetleri gerçekleştirilerek evinizden alınır ve gerekli ihtiyaç duyulan araçlara yüklenir.
• Taşıma işlemi gerçekleştirildikten sonra depolama alanına gelen eşyalar kişiye özel depolara yerleştirilir ve depo anahtarı müşteriye teslim edilir.
• Eğer isterseniz belli bir süre depolanan eşyalar istediğiniz adrese tekrar götürülüp yerleştirme ve montaj işlemleri gerçekleştirilir.

Özveri ve yıllara dayanan tecrübemiz ile birlikte müşteri ihtiyaçları doğrultusunda karşınıza çıkabilecek tüm ihtiyaçlara karşılık vermekteyiz. Gerek teknik çalışanlarımız gerek saha personellerimiz gerek ise teknik altyapımız sayesinde güvenli ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Pozitif Depo güvencesi ile İstanbul’un merkezinde her gün havalandırılan depolarımız parkeli ve rutubete karşı önlemlidir. 7 gün 24 saat boyunca hem kameralar hem de alarm sistemleri gibi diğer güvenlik faktörleri sağlanarak 7 gün 24 saat kayıt altına alınan depolarımız son derece güvenlidir. Bunlara ek olarak nakliye, sigorta, ekspertiz gibi ek hizmetlerimiz de tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile örtüşmektedir. 27 yıllık tecrübemiz bir güven faktörü olsa da gerekli olan tüm sözleşmeleri de süreci başarılı bir şekilde yönetebilmek adına yazılı olarak tamamlamaktayız.

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında her bölgede olduğu gibi Esenyurt eşya depolama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Sizler de Pozitif Depo güvencesi ile hizmet almak veya hizmet detaylarını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya