Depolama Hizmeti Veren Firmalar
Pozitif Depo

Son yıllarda artış gösteren depolama hizmetlerine olan talep ve ihtiyaç oldukça sık görünür hale gelmiştir. Buna bağlı olarak ise depolama hizmeti veren firmalar da birçok ölçekte ve birçok yapıda artış görülmektedir. Bu firmalar arasında büyük, küçük, deneyimli, deneyimsiz, kurumsal olan veya olmayan gibi birçok farklı firma türü bulunmaktadır. Fakat kaliteli, güvenli ve hesaplı bir depolama faaliyeti ve başarılı bir depolama süreci için doğru depolama firması seçimi oldukça önemlidir. Depolama hizmetleri belirli bir süre için veya süresiz olarak verilebilir. Örneğin belirli bir süre için yurtdışı seyahati planladınız ve yurtdışında geçireceğiniz süreçte eşyalarınızı güvenlik amacı ile birkaç haftalığına veya birkaç aylığına depolarımıza bırakabilirsiniz. Ya da evinizdeki saklama alanlarınız kısıtlı ve yeni bir eve taşınana kadar belirsiz bir süre için fazla eşyalarınızı Pozitif Depo güvencesi ile İstanbul depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir depolama sürecinde dikkat edilmesi gerekilen en önemli husus planlamadır. Eşyaların ne şartlarda depolanacağı, boyuta veya eşya türüne göre nasıl bir depolama alanı seçileceği, depolama sürecinde eşyaların sağlığı ve bunlar gibi birçok faktör deneyim ve tecrübe isteyen konulardır. Eşyalar depolandıktan sonra eşyalarınızın başına birçok farklı aksilik gelebilir. Örneğin ahşap eşyalarınız rutubetten dolayı şişme yapabilir ya da yeterince güvenli olmayan bir alanda depolanması sonucu hırsızlık ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Şüphesiz ki hiç kimse depolanan eşyalarının başına bunlar gibi tatsız olaylar gelmesini istemez. Bu durumlar ile karşı karşıya kalmamak için ise yapılması gerekilen en önemli şey doğru depolama firması seçimidir.

Bizler Pozitif Depo olarak İstanbul merkezli tüm depolarımızı günlük olarak havalandırıyor, rutubet ve nem dengesini ayarlayarak eşyalarınızın ilk günkü gibi kalmasını sağlıyoruz. Günlük olarak havalandırılan depolama alanlarımızda eşyalarınız oldukça güvenli ve sağlıklı bir ortamda muhafaza ediliyor. Yüksek katlı depolama alanlarında 7 gün 24 saat kayıtlı güvenlik kameraları ve gerekli alarm sistemleri ile de depolanan eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Aynı zamanda antika depolama, değerli eşya depolama, koli depolama gibi birçok farklı alanda hizmet sunmaktayız. 1994 yılından beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sonucunda binlerce mutlu müşteri referansımız ile gurur duymaktayız. Birçok depolama firmasının en büyük eksiği tek düze ve tek bir ihtiyaca yönelik sabit koşullarda depolama hizmeti verilmesidir. Bizler 27 yıllık tecrübemiz ile müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek her müşteri için farklı depolama planları organize etmekteyiz.

Sizler de Pozitif Depo ayrıcalıkları ile güvenli, kaliteli ve hesaplı depolama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya