Değerli Eşya Depolama
Pozitif Depo

Önemsiz eşyalarınızı evinizin ya da bir tanıdığınızın deposunda muhafaza etmeniz kolaydır. Ancak sizin için önemli ve değerli olan eşyalarınızı muhafaza etmek son derece problemli bir durumdur. Bu yüzden de eşyalarınızı kurumsal bir lojistik firmasından destek alarak muhafaza etmelisiniz. firmamız değerli eşya depolama hizmetiyle uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bu hizmetimiz uzman personellerimiz ve planlı depolama sistemimizle yapılmaktadır.

Personellerimiz tüm depolanan eşyalarınızı sisteme kaydederek yerini, durumunu, bakım süresini ve temizliğini buradan yürütmektedir. Bu  sayede sizin için değerli olan eşyalarınız depolarımızda en güvenli şekilde muhafaza edilmektedir. Ayrıca hayata geçirdiğimiz çözümlerle eşyalarınızı geri alırken hiçbir sorunla karşılaşmadan evinize yeniden götürebilirsiniz.

Sigorta Sözleşmesiyle Güvene Alın

Eşyalarınız sizin için değerliyse kurumsal olmayan bir lojistik firmasından hizmet almaktan kaçının. Bu firmalar resmi olarak eşyalarınızı güvence altına alacak bir uygulama yapmazlar. Bu yüzden de eşyalarınızın başına bir sorun geldiğinde sorumluluk kabul etmezler. Resmi olarak bir uygulama olmadığı için de hakkınızı arama konusunda çaresiz kalırsınız. Böyle bir süreçle karşılaşmamak için değerli eşya depolama hizmetini kurumsal olan firmamızdan alabilirsiniz.

Öncelikle anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketiyle ortak bir çalışma yaparak eşyalarınızı koruma altına alacak sigorta sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Bu şirket verdiği hizmet ile eşyalarınızda ortaya çıkacak her türlü soruna karşı size güvence vermektedir. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz andan itibaren evinize monte edilinceye kadar bir sorun çıkarsa tüm zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızı sigorta sözleşmesiyle güvenceye almayı ihmal etmeyin.

Ücretsiz Eksper Hizmeti

Değerli eşya depolama hizmeti verildiğinde firmamız gerekli olan tüm planlamaları yapmaktadır. Bu kapsamda eksper görevlimiz evinize gelerek ücretsiz olarak ürünlerinizin eksper işlemlerini yapmaktadır. Böylece eşyalarınızın listesine göre nakliye aracı ve personel gelmektedir. Ayrıca depolarımızda eşyalarınızın kolayca muhafaza edilebileceği bir ortam hazırlanmaktadır. Bununla birlikte gerekli paketleme malzemeleri hazırlanarak tüm güvenlik önlemleri ücretsiz eksper hizmetimiz sayesinde alınmaktadır.

Düzenli Denetim ve Eşya Bakımı

Eşyalarınız depolarımızda muhafaza edilirken değerli eşya kapsamına girdiği için çok özel saklama ortamlarında güvenlik uygulamalarıyla muhafaza edilir. Bu yüzden de eşyalarınız düzenli olarak muhafaza edilir. Bu işlemler sırasında sayımlar yapılır ve eşyalarınızın bakımları da özel malzemelerle bakım ekiplerimiz eşliğinde yapılır. Böylece değerli eşya depolama sürecinde istediğiniz süre zarfı boyunca eşyalarınız sorunsuz olarak saklanır ve size geri geleceği günü bekler. Hemen eşyalarınızı bize emanet etmek için müşteri hizmetlerimizle iletişim kurun.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya