Çekmeköy Eşya Depolama
Pozitif Depo

Hayat şartları nedeni ile birçok farklı sebep sonucunda çeşitli kategorilerdeki ürünlerinizi veya eşyalarınızı depolama ihtiyacı görebilirsiniz. Anlık olarak ihtiyacınız olmayan eşyalarınızı geçici olarak kısa veya uzun süreli koyacak güvenli bir saklama alanı için ise depolama firmaları ile çalışmak oldukça doğru bir seçenek olacaktır. Bu gibi ihtiyaçlarınız için bizler Pozitif Depo olarak yüksek kaliteli ve güvenlikli bir şekilde İstanbul depolama hizmetleri sunmaktayız. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere her bölgesinde depolama hizmeti vermekteyiz. Buna bağlı olarak ise dilediğiniz gibi Çekmeköy depolama hizmeti de tarafımızca profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır. Onlarca farklı kategorideki eşyalarınızı Pozitif Depo güvencesi ile kaliteli depolama ortamlarında muhafaza edebilirsiniz. Depolama hizmetlerimiz kapsamında ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, antika depolama gibi birçok farklı kategoride hizmet vermekteyiz.

Çekmeköy Eşya Depolama Firmaları

Uzun süreli seyahatler, yurtdışına taşınmak veya yeni bir eve taşındığınızda yeterli alan bulamamanız sebebi ile bazı eşyalarınız açıkta kalabilir. Bu eşyaları farklı yöntemler ile değerlendirmek veya atıl duruma düşürmek istemiyorsanız yapmanız gereken şey depolama hizmeti olacaktır. Depolanacak olan eşyanız için mutlaka profesyonel bir firma ile çalışmalısınız, böylece eşyalarınızın kısa veya uzun süreli saklı kalacağı yerde güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Depolama hizmeti almayı düşünüyorsanız ilk etapta vermeniz gereken en önemli karar doğru depolama firması seçimi olacaktır.

Günümüzde depolama hizmeti veren firmalar oldukça fazla sayıdadır. Fakat özellikle İstanbul’da eşya depolama firmaları konusunda hassas, kaliteli, hijyenik ve kurumsal çapta hizmet veren depolama firması yok denecek kadar az miktardadır. Bu anlamda tercih edeceğiniz depolama firmasının depolama alanlarının kalitesi, geçmiş referansları, sektördeki yeri ve verdiği hizmet kalitesi gibi birçok farklı kalemde incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Bizler Pozitif Depo olarak 1997 yılında günümüze kadar her geçen gün daha kaliteli hizmet vermek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İstanbul merkezli olarak toplam 2500 metrekareye ulaşan depolama alanımız ile birlikte binlerce mutlu müşteri geçmişine sahibiz.

Çekmeköy Eşya Depolama Alanları

Depolamaya karar verilen her eşya kategorisi için farklı saklama ve depolama koşulları vardır. Hiçbir hizmet alan birey depolama hizmeti aldıktan sonra eşyalarının başına bir aksilik veya zarar gelmesini kabul etmeyecektir. Bu yüzden depolama alanları buna göre dizayn edilmeli ve profesyonel şekilde süreç yönetilmelidir.

Pozitif Depo bünyesindeki depolama alanları tamamen kaliteli ve güvenli hizmet vermek amacı ile dizayn edilip tasarlanmıştır. 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile kayıt altına alınan depolama alanlarımızda ek olarak gerekli tüm alarm sistemleri mevcuttur. Rutubet ve nemlilik sebebi ile eşyalarınızın zarar görmemesi adına günlük olarak havalandırılan parke döşemeli, yüksek katlı depolama alanlarımız alanında uzman personellerimiz tarafından güvenle muhafaza edilmektedir.

Sizler de Pozitif Depo ayrıcalıkları ile güvenli, kaliteli ve hesaplı depolama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya