Bakırköy Eşya Depolama
Pozitif Depo

Kullanmadığınız fakat ileride ihtiyacınız olabileceğini düşündüğünüz, yetersiz alanlarınızı genişletmek adına fazla eşyalarınızı saklamak ya da belirli bir süre için eşyalarınızı muhafaza etmek için Bakırköy eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Ofis eşyalarınız, fazla mobilyalarınız, arşiv belgeleriniz hatta antika eşyalarınızı bile Pozitif Depo güvencesi ile gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz. Pozitif Depo bünyesinde depolanan eşyalarınızın tümü eşyanızın kategorisine uygun ve deforme olmayacak şekilde titizlik ile depolanır. İstanbul merkezli depolama alanlarımız ile birlikte Anadolu ve Avrupa bölgesi depolama hizmeti sunarken tamamı ile müşteri ihtiyaç ve taleplerine yönelik çözümler ortaya koymaktayız. Bizler Pozitif Depo olarak eşyalarınıza uygun hijyenik, rutubetsiz, güvenli ve steril ortamlarda muhafaza edebileceğiniz Bakırköy Depolama hizmeti sunmaktayız.

Bakırköy Eşya Depolama Firmaları

Eşya bazında bakıldığı zaman bireylerin ihtiyaç dışı olarak birçok farklı türde eşyası depolanabilir. Bunlar; zati eşya, mobilyalar, teknolojik aletler, koliler veya herhangi bir ofis eşyası hatta otomobiller bile olabilir. Herhangi bir sebepten dolayı eşyalarınızı bir süre kullanamayacak olabilirsiniz ve bu sürecin sonunda eşyalarınızı tekrar almak istediğiniz zaman kesinlikle herkes eşyalarını bıraktığı gibi bulmak isteyecektir. Buna uygun olarak ise depolama hizmeti veren firmalar verdikleri hizmete uygun olarak depolama alanları sunmak zorundadırlar. Depolama hizmeti veren firmalar müşteriler tarafından teslim edilen her tür eşya için ayrıca planlama yapıp uygun bir saklama alanı oluşturmalıdır. Depolanan eşyalar nemli, rutubetli veya hijyenik olmayan ortamlarda kesinlikle bırakılmamalıdır.

Bizler Pozitif Depo bünyesinde İstanbul merkezli olarak toplam 2500 metrekarelik bir depolama alanımız ile müşterilerimize güvenli ve titiz bir depolama hizmeti sunmaktayız.

Bakırköy Eşya Depolama Alanları

Eşyalarınız depolanırken yapılması gerekilen tek şey eşyalarınızı depolama alanlarına kapatıp yıllarca unutmak değildir. Belki müşteri tarafından durum bundan ibaret olabilir fakat depolama firmaları tarafından dikkat edilmesi gerekilen konular vardır. Buna dayanarak depolama hizmeti verilirken oldukça dikkatli ve titiz bir çalışma sürdürmek gerekli, müşteri ve hizmet alanların eşyaları ilk günkü gibi kalmalıdır. Buna bağlı olarak ise gerekli depolama alanı şartları sağlanmalı ve depolama alanları yalnızca dört duvar olarak oluşturulmamalıdır.

Bizler Pozitif Depo olarak; yüksek katlarda konumlanan depolama alanlarımızı birçok türden eşyanızı sağlıklı bir şekilde depolayabileceğiniz şekilde dizayn ettik. 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile kayıt altına alınan, günlük olarak havalandırılarak nem ve rutubetten etkilenmeyen depolama alanlarımızda eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. İstanbul’un her noktasında depolama hizmeti sunan firmamız Bakırköy bölgesinde de hizmet vermektedir.

Sizler de Pozitif Depo ayrıcalıkları ile güvenli, kaliteli ve hesaplı depolama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya