Avcılar Eşya Depolama
Pozitif Depo

Farklı bir konuta taşınma sonrasında eşyalarınız için gerekli alan olmaması, geçici süre ile eşyalarınızı muhafaza edecek bir depolama alanı ya da atıl duruma gelmiş veya uzun süre kullanılmayacak eşyalarınız mevcut olabilir. Bu gibi durumlarda Avcılar eşya depolama hizmetine başvurabilirsiniz. İstanbul eşya depolama firmaları arasında dikkat çeken Pozitif Depo firmamız İstanbul merkezli olarak hem Anadolu hem de Avrupa bölgesinde depolama alanları sunmaktadır. Birçok farklı kategorideki eşyalarınızı Pozitif Depo güvencesiyle sağlıklı bir şekilde depolayabilir, istediğiniz zaman ilk günkü gibi teslim alabilirsiniz. Depolama hizmetlerimiz kapsamında ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, antika depolama gibi birçok farklı kategoride hizmet vermekteyiz.

Avcılar Eşya Depolama Firmaları

Bizler Pozitif Depo olarak İstanbul merkezli olarak 2500 metrekareden fazla yüksek katlı depolama alanlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizler de depolama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız karşınıza birçok farklı depolama firması çıkacaktır. Bu konuda oldukça dikkatli ve titiz bir çalışma ile Avcılar’da depolama firması seçimi yapmalısınız. Çünkü eğer bir eşyayı depolamak istiyorsanız gelecek zamanlarda bu eşyaya ihtiyacınız olacak demektir. Bizler bu bakış açısı ile eşyalarınızı depolama konusunda kurumsal çözümler sunmaktayız. 1997 yılından bu yana binlerce mutlu müşteri ile sektörün zirvesini hedefleyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Avcılar Eşya Depolama Alanları

Depolanacak eşyalarınız için yapacağınız tek şey eşyalarınızı depolama alanlarına istiflemek olmamalıdır. Buna bağlı olarak ise depolayacağınız eşyalar kadar depolama alanları da oldukça dikkatli seçilmelidir. Bizler Pozitif Depo olarak İstanbul merkezli olarak binlerce metrekarelik sağlıklı depolama alanı sunmakta ve süreci baştan sona organize ederek sizlere çözüm ortağı olmaktayız.

Pozitif Depo bünyesindeki depolama alanları tamamen kaliteli ve güvenli hizmet vermek amacı ile dizayn edilip tasarlanmıştır. 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile kayıt altına alınan depolama alanlarımızda ek olarak gerekli tüm alarm sistemleri mevcuttur. Rutubet ve nemlilik sebebi ile eşyalarınızın zarar görmemesi adına günlük olarak havalandırılan parke döşemeli, yüksek katlı depolama alanlarımız alanında uzman personellerimiz tarafından güvenle muhafaza edilmektedir.

İstanbul’ un her konumunda depolama hizmetleri sürecinde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Pozitif Depo tamamıyla müşteri ihtiyaç ve taleplerini analiz ederek süreci yönetmektedir.

Sizler de Pozitif Depo ayrıcalıkları ile güvenli, kaliteli ve hesaplı depolama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya