Ataşehir Eşya Depolama
Pozitif Depo

Günümüzde birçok farklı sebeple eşya depolama hizmetine ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bizler de Pozitif Depo olarak bu ihtiyaç ve taleplere karşılık vermek üzere İstanbul merkezli olarak Ataşehir eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Pozitif Depo güvencesi ile kaliteli, güvenli ve ekonomik bir şekilde çeşitli eşyalarınızı gönül rahatlığı ile depolama alanlarımızda muhafaza edebilirsiniz. Eşya depolama hizmeti ev eşyaları, zati eşyalar, ofis eşyaları gibi birçok farklı kategorideki eşyaları birçok farklı yöntemlerde saklama ve muhafaza edilmesi hizmetidir. Evden eve taşıma, kullanım alanı dışında atıl kalana eşyalar veya belli bir süre seyahat gibi durumlarda eşyalarınızın güvenle muhafaza edilmesi sebebi ile eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Bizler de Pozitif Depo olarak 1997 yılından bu yana binlerce başarılı depolama hizmeti sunarak sektörün zirvesini hedeflemekteyiz.

Ataşehir Eşya Depolama Firmaları

Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde birçok farklı depolama şirketi ortaya çıkmaktadır. Fakat depolama firması seçerken dikkat edilmesi gerekilen bazı konular vardır. Şüphesiz ki herkes depolama hizmeti aldığı eşyalarını daha sonrasında tekrar sağlıklı bir şekilde verdiği halde geri almak isteyecektir. Bu anlamda bizler Pozitif Depo olarak birçok kapsamda hizmet çeşitliliğimizi ve hizmet kalitemizi artırmak adına çalışmaktayız. Bizi sektörün zirvesine taşıyan en önemli faktör ise geçmiş yıllara dayanan binlerce mutlu müşteri referanslarımızdır.

Ataşehir Eşya Depolama Alanları

Bizler Pozitif Depo olarak sektörün gereklilikleri, müşteri ihtiyaç ve taleplerini geçmiş yılların verdiği tecrübe ile en doğru şekilde analiz ederek en doğru çözüm ortağı olmayı planlıyoruz. Buna bağlı olarak ise kişiye özel sürecin yönetilmesi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Pozitif Depo güvencesi ile İstanbul merkezli olarak toplam 2500 metrekareden fazla ve yüksek katlı depolama alanlarında en sağlıklı şekilde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Depolama hizmetlerimiz kapsamında:

• Ev eşyası depolama
• Ofis eşyası depolama
• Zati eşya depolama
• Tarihi eser, antika eşya depolama
• Koli depolama gibi onlarca alanda depolama hizmeti sunuyoruz.

Ataşehir’de eşya depolama alanında son derece güvenlikli ve özverili şekilde çalışmalarımızı sürdürürken eşya depolama fiyatları ise tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde ortaya çıkarılmaktadır.

Pozitif Depo ayrıcalığı ile 7 gün 24 saat güvenlik kamera kayıtları ve alarm sistemleri ile korunan, parke döşemeli rutubetsiz ortamlarda günlük olarak havalandırılan, sağlıklı depolama için özel dizayn edilmiş 2500 metrekareden fazla depolama alanımız ile sizlere İstanbul’un her noktasında depolama hizmeti sunmaktayız.

Sizler de Pozitif Depo ayrıcalıkları ile güvenli, kaliteli ve hesaplı depolama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Depolama Şirketi © 2021. Pozitif Depo Şirketin Tüm Hakları Saklıdır.
Desing By Before Plus Coding By Hasan Kaya